Metų kaimynas 2016

Išrinkti geriausi kaimynai

IMG_2532Zina saugo net penkių kaimyninių butų raktus ir nėra nė vieno kaimyno, kurio ji nepažinotų. Vaidą visi namo gyventojai pažįsta kaip aplinkos puoselėtoją, o kaunietis Ugnius niekada nelaukia, kol gėrybės nukris iš dangaus – pats čiumpa įrankius ir gražina aplinką. Visi jie – tik maža dalis šalia mūsų gyvenančių kaimynų, kurių istorijomis dalinomės visą birželį ir raginome rinkti verčiausius titulo.

Geriausiu kaimynu Kauno centre bendru „Facebook“ vartotojų balsu ir komisijos nuomone tapo Ugnius. Vyras niekuomet nelaukia, kol jo kiemo reikalų kas nors imsis ir pats nedelsdamas kimba į darbus.

Iniciatyva – konkursu „Metų kaimyno rinkimai 2016“ siekiama atkreipti dėmesį į kaimynystę, skatinti bendruomeniškumą miestų mikrorajonuose.

Iš viso pirmą kartą rengtame konkurse dalyvavo beveik 40 dalyvių. Tikimasi, kad konkursas taps tradicija ir jau kitais metais bus galima džiaugtis dar didesne geografine dalyvių įvairove.

Konkursą organizuoja: visuomeninės gerovės centras „Darnus miestas“, bendruomenių naujienų iniciatyva „Kalba kaimynai“ ir pastatų administravimo bendrovė „Mano Būstas“.