Interviu

Ką keistumėte Kauno Centre?

Casssspture„Kalba Centras“ redakcija kviečia visus Centro gyventojus dalintis komentarais apie savo rajoną. Jus kažkas piktina, o gal pastebėjote rajone ką nors gražaus? Pasidalinkite mintimis su kaimynais! Rašykite adresu centras@kalbakaimynai.lt.

Šįkart dalinamės Kauno muzikinio teatro primadonos, taip pat gyvenančios Kauno Centre, Bernardos Petravičiūtės pastebėjimu.

Aš visada juokauju, kad Kaune visi vaikšto susikūprinę, nes reikia žiūrėti į žemę. Toje pačioje Laisvės alėjoje tarp plytelių atsivėrę labai dideli tarpai. Jei eini su bateliais, tai kulniukas nuolat įstringa. Todėl visi vaikšto su botais, ir į teatrą ateina su botais.

Beje ne tik tarpai tarp plytelių, bet ir palikti neišrauti kelmai kelia pavojų. Vieną vakarą lydėdama draugę užkliuvau už labai didelių paliktų kelmų. Gal žinote tą vietą priešais Kauno savivaldybę, kur dabar yra „Coffee inn“ kavinė ir šalia spaudos kioskas. Tarp kavinės ir kiosko yra paliktas tarpas, kuriame ir riogsio didžiuliai kelmai. Aš suprantu, kad jų išrauti gal ir nėra galimybės, bet bent jau būtų galima sutvarkyti ir pastačius vazonus pasodinti gėlių. Dabar tame praėjime vakare visiškai tamsu, tad iš žemės kelis centimetrus išlindusių kelmų visiškai nesimato. Kaimynas pasakojo, kad taip pat buvo pargriuvęs. Nežinau, gal reikės kreiptis į miesto tvarkymo skyrių, kad į šią vietą atkreiptų dėmesį.