Konkursai

Laimėk nemokamą šokių pamoką pas trenerę Gintarę!

CaptureqqqqqqTreniruotes ne tik mamoms, bet ir vaikučiams vedanti trenerė Gintarė kviečia kartu smagiai praleisti laiką.

Kauno Centro gyventojus trenerė kviečia sportuoti į Savanorių pr. 66 esantį Žaliakalnio verslo centrą, studiją „Time to show“. Ten pirmadieniais ir trečiadieniais vyks rytinės (nuo 10 val.) „Cardio mix“ treniruotės. Jų metu šokama salsa regeaton, house, street dance, commercial dance ir aerobikos šokiai. Taip pat daromi pratimai, skirti stiprinti viso kūno raumenis ir mažinti kūno apimtis. Tai ištvermės ir kūno apimčių mažinimo treniruotė skirta pradėti puikų ir aktyvų rytą. Grupė šiuo metu renkama, tad trenerė Gintarė kviečia prisijungti visas norinčias.

Studijoje „Time to show“ taip pat antradieniais nuo 18 val., trečiadieniais nuo 11 val. ir šeštadieniais nuo 10:30 val. vyksta užsiėmimai „Šoka mama ir vaikas“. Treniruočių metu sukuriama draugiška aplinka mamoms ir visiems jų vaikams, todėl po treniruotės malonų nuovargį jaučia visi atėję.

Sandėlių g. 4c, Šančių sporto ir sveikatingumo centre, pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val., o antradieniais ir penktadieniais nuo 10 val. vyksta grupinės kūno dizaino treniruotės. Tai fiziniai pratimai, skirti tobulinti kūno linijas, auginti raumenis. Užsiėmimų metu taip pat mažinamos kūno apimtys ir gerinama bendra kūno ištvermė.

Registracija į treniruotes tel. 867583096.

KONKURSAS!
1) Portale „Kalba Centras“ komentaruose prie žinutės taginkite savo draugus, kuriuos norėtumėte pakviesti į treniruotę pas trenerę Gintarę.
2) Pamėkite žinutę ir pasidalinkite ja ant savo sienos.

Net trims laimingosioms bus įteikti kvietimai į nemokamą treniruotę pas trenerę Gintarę!

Konkursas vyks iki lapkričio 18 d.