Metų kaimynas 2016

Metų kaimyno rinkimai: Ernesta Ranusienė

_MG_4366

Su Ernesta susitikome pačioje Kauno širdyje, prie Nemuno ir Neries santakos stūksančios Kauno pilies. Aktyvi moteris tarp savo darbų randa laiko eiti ir atsakingas Senamiesčio seniūnaitės pareigas.  Nuo 2002 metų Senamiestyje gyvenanti moteris, kaip niekas kitas gerai žino visas rajono problemas. Tad pelniusi gyventojų pasitikėjimą buvo išrinkta atstovauti jų interesams.

Ranusienė ne tik aktyviai kovoja dėl savo rajono problemų, tokių kaip triukšmas, eismo ribojimas siaurose Senamiesčio gatvelėse, bet ir organizuoja įvairius bendruomenės renginius, susitikimus. „Labai norėčiau, kad kuo daugiau centro gyventojų įsitrauktų ir padėtų spręsti bendras centro problemas. Žinoma, visi esame skirtingi, vieni aktyviai dalyvauja, kiti nemato prasmės kažką daryti. Bet aš tikiu, kad tik kažką darant, galima ko nors pasiekti“, kalbėjo optimistiškai nusiteikusi seniūnaitė.

Ypač E. Ranusienė džiaugėsi neseniai Žalgirio arenoje vykusia saugaus eismo švente vaikams „Saugus vaikas, laiminga šeima“. Renginyje dalyvavo ir bendruomenės pareigūnai, ugniagesiai, susirinko apie 300 vaikų. „Vaikams labai trūksta žinių apie tai, kaip elgtis kelyje, kaip suteikti pirmąją pagalbą. Todėl planuojame su bendraminčiais šią šventę surengti ir rudenį“, ateities planais dalinosi E. Ranusienė.