Verslas

Po trumpų atostogų „Spurginė“ ir vėl atvėrė duris

_MG_4562Jau ketvirtą dešimtį skaičiuojanti spurginė, įsikūrusi Laisvės alėjoje, po trumpų atostogų ir vėl džiugina smaližius. Po mėnesio atostogų duris atvėrusi kavinė ir vėl neatsigina lankytojų – dienos metu norint čia prisėsti tenka gerokai luktelėti.

Daugelis nerimavo, kad po trumpų atostogų vėl atsidariusi „Spurginė“ bus pasikeitusi, praradusi autentiškumą. Tačiau įžengus pro duris tapo aišku, kad niekas nepasikeitė. Sovietinius laikus menantis įvaizdis šiai kavinukei tarsi vizitinė kortelė, todėl keisti jo niekas nežada. Ilgus metus  spurgas čia pardavinėjanti moteris taip pat greitai nuramina: „Šiokį tokį remontą darėme tik virtuvėje. Atnaujinome seną įrangą, kad viskas atitiktų higienos normas ir reikalavimus. O interjero keisti tikrai nežadame, juk kai kurie žmonės vien dėl jo užsuka“, šyptelėjo moteris.

Kaune tikriausiai nėra nei vieno nežinančio ar neragavusio garsiosios „Spurginės“ spurgų su džemu ar mėsa. Pirmą kartą durys kauniečiams atsivėrė 1979 m., tad jas skanaudama užaugo jau ne viena karta.