Naudinga žinoti Renginiai

Akcija DAROM jau dešimtą kartą kvies neabejingus taršai

DAROM IR GAMTA PADĖKOS! – su tokiu šūkiu akcijos organizatoriai kviečia dalyvauti jubiliejinėje nacionalinėje tvarkymosi akcijoje DAROM 2017, kuri balandžio 22 dieną, 10 valandą suburs visus Lietuvos žmones.

DAROM kviečia prisidėti prie akcijos visus: moksleivius, studentus, organizacijas, bendruomenes, įmones, politikus – visus, kurie yra neabejingi akcijai ir jos puoselėjamoms vertybėms. Norintys prisidėti prie akcijos „DAROM 2017“ organizavimo: tapti DAROM regionų ar miestų koordinatoriais, patruliais ar draugais-rėmėjais, rašykite el.paštu: [email protected].

Norintys pasiūlyti savo tvarkymo tašką, kreipkitės į savo savivaldybės atstovą. Bendras kontaktinis el. p. šiuo klausimu: [email protected] Primename, kad DAROM akcijos metu yra tvarkomos tik viešosios vietos. Organizatoriai kviečia didesnes įmones bei organizacijas registruotis iš anksto.

DAROM taškų žemėlapis bus paskelbtas balandžio 10 d. mesdarom.lt. Taip pat DAROM taškų ieškokite savivaldybių internetiniuose puslapiuose. Būtent iš šių taškų bus išvežami raudoni DAROM maišai į sąvartynus akcijai pasibaigus.

Balandžio mėnesį visuose didžiuosiuose prekybos centruose galėsite įsigyti DAROM šiukšlių maišų. Jie yra pagaminti iš 100 proc. perdirbto plastiko, dideli ir stipresni nei įprastai, todėl juos galėsite naudoti ir tvarkydami savo namus, sodus. Pirkdami šiuos maišus prisidėsite prie DAROM organizacijos iniciatyvų įgyvendinimo.

Sekite naujienas Mes Darom Facebook puslapyje, o visą reikalingą informaciją rasite www.mesdarom.lt.