Renginiai Šiandien rajone

Ar žinote, kiek Šilainiams metų?

Didžiausias Kauno mikrorajonas – Šilainiai – taip ir nespėjo paminėti oficialių savo įkurtuvių. Todėl rugsėjo 8 d., šeštadienį, aktyvūs Šilainių bendruomenės nariai subūrė visus prie Baltų pr. 95 namo, kur vyko didėlė rajono gimtadienio šventė.

„Pirmas pamatų blokas padėtas 1984 kovo 31 dieną, o pirmi gyventojai į pirmus Šilainius atsikraustė 1985 metais, tad, skaičiuojant nuo tų metų, Šilainiams yra 33 metai“, – pasakojo aktyvi šilainiškė, menininkė Evelina Šimkutė.

Šventėje netrūko pramogų: „Šilainių būstas“ surengė 3×3 krepšinio varžybas, vyko „Labas, Šilainiai!“ bėgimas, akro joga, treniruotės, meno terapijos, smagūs užsiėmimai vaikams, veiklos senjorams ir kiti užsiėmimai.

„Tokios šventės visų pirma yra tam, kad žmonės vienytųsi, bendrautų, siūlytų savo iniciatyvas ir jungtųsi prie jau esančių“, – sako Simona Savickaitė, Šilainių bendruomenės dienos organizatorė.

Prie šventės įgyvendinimo daug prisidėjo ir rajono daugiabučius prižiūrintis „Šilainių būstas“.

„Mūsų įmonė taip pat suka bendruomeniškumo linkme ir norime, kad žmonės tarpusavyje bendrautų. Nes būna, kad grįžę į namus po darbų jie tiesiog užsidaro duris ir tarsi neįdomu, kas vyksta aplinkui. Bet juk esame žmonės, turime bendrauti“, – kalbėjo „Šilainių būsto“ vadovė Jolanta Volteraitytė.

Nuotraukų galerijoje – gražiausios Šilainių dienos akimirkos.