Kalba ekspertai

Ar žinote kokiais vamzdžiais Jus pasiekia vanduo?

Taip atrodo 50 metų senumo vamzdis
Taip atrodo 50 metų senumo vamzdis

Daugelyje Centro namų esantys vamzdžiai seni ir užkalkėję. Ir tai nenuostabu – daugelis jų nekeisti nuo pat namo pastatymo pradžios. Tais pačiais senais vamzdžiais gyventojų namus pasiekia geriamasis vanduo.

Seni vamzdynai yra pavojingi ne tik dėl savo amžiaus – užkalkėjusiais vamzdžiais namus pasiekia nekokybiškas vanduo, dažnai nėra spaudimo. Be to senas vamzdis bet kada gali įtrūkti ir užlieti kaimynų turtą. Tokiais atvejais gyventojams tenka ne tik remontuoti, atnaujinti ir keisti savo bute esančius vamzdynų stovus, bet ir apmokėti kaimynams jų patirtus nuostolius dėl patalpų užliejimo.

„Kauno centro būsto“ darbuotojai ragina nedelsti ir užbėgti bėdoms į priekį bei pasikeisti stovus savo bute. Ekspertai primena, kad efektyviausia ir pigiausia stovus pakeisti yra išsyk visame name.

Norėdami, kad Jūsų name būtų pakeisti vamzdynų stovai, kreipkitės į savo namą administruojantį pastatų administravimo vadybininką arba skambinkite bendruoju Klientų aptarnavimo centro telefono numeriu 8 700 55966.