Šiandien rajone

Butų nuoma: kokios kainos studentų laukia šiemet?

Vienas iš didžiausių galvos skausmų studentams, atsikrausčiusiems gyventi į didmiestį, – butų nuomos kainos. Su kiekviena diena jos vis auga, tačiau vis dar ieškantiems pastogės „Kalba Kaunas“ redakcija siūlo pasidomėti nuomos kainų rėžiais.

Vienoje didžiausių butų nuomos platformų „Aruodas.lt“ rasite įvairiausių pasiūlymų, nors lyginant su praėjusiais metais pastebima, kad kainos ženkliai pakilusios ir vis dar kyla.

Studentų pamėgtame Dainavos rajone už 300-400 Eur galima išsinuomoti tvarkingus vieno ar dviejų kambarių butus, kurių plotas siekia nuo 30 iki 50 m². Nors už tokią, sąlyginai nemažą, nuomos kainą itin modernaus interjero dizaino nereiktų tikėtis, tačiau tikrai rasite tvarkingus ir jaukius senos statybos namų pasiūlymus.

Viename iš didžiausių laikinosios sostinės rajonų tai pat galite rasti patrauklių butų nuomos pasiūlymų. Renkantis Žaliakalnio rajoną vertėtų atkreipti dėmesį, kad skirtingai nei kitur, čia už 300-400 Eur galima tikėtis kiek prastesnių butų nuomos pasiūlymų. Norint išsinuomoti tvarkingą ir pakankamai erdvų butą, reiktų pradėti dairytis į 400 Eur ir didesnius kainų rėžius.

Pasiūlymai verti mažiau nei 300 Eur per mėnesį

Eigulių rajonas draugiškesnis studentams butų nuomos kainų atžvilgiu. Neišleidę nei 300 Eur per mėnesį, šioje Kauno vietoje galėsite rasti namų, kurie bus jaukūs gyventi vienam ar su kambario draugu. Nuo 350 Eur keičiasi ir butų dizainas. Galėdami skirti minėtą ar didesnę pinigų sumą per mėnesį, turėsite ir modernaus bei skandinaviško stiliaus buveinę.

Šilainių mikrorajone butų nuomos kainos panašios į Eigulių. Čia taip rasite paprasto interjero butų, kurie nereikalaus iš jūsų daugiau nei 300 Eur per mėnesį. Nebijokite pasidairyti butų už 220-270 Eur. Liksite maloniai nustebę, o kambarį papuošdami ryškiomis ir minimalistinėmis detalėmis jam suteiksite visai kitą išvaizdą. Nors Šilainiuose ir nerasite didelės butų nuomos įvairovės, tačiau norintys gyventi būtent šioje Kauno vietoje ir galintys sau leisti daugiau, už 450-550 Eur per mėnesį ras pasiūlymų, atitinkančių kainą tiek interjero dizaino, tiek būsto išplanavimo bei statybos metų prasme.