Rajono problema

Dainavos gyventojas: Kaunas gal ir tvarkosi, bet pokyčių nematau

Gyventojo nufotografuotas šaligatvis Dainavoje.

Nors savivaldybė akcentuoja, kad Kaunas tvarkosi, tačiau atrodo, kad gražėja tik miesto centras. Į mūsų redakciją kreipėsi Dainavos rajone gyvenantis Algis, kuriam jau įgriso, kad valdžia netvarko jo rajone esančios gatvės. „Tikiuosi, kad paviešinus šią nuotrauką, valdžia pamatys ir susivoks“, – tikisi kaunietis.

Gyventojas užfiksavo, kaip atrodo šaligatvis priešais Dainavos turgavietę. „Siunčiu nuotrauką „gražaus“ vaizdelio, – laiške rašo jis, – Čia Kovo 11-osios gatvėje, prie IKI parduotuvės, priešais turgavietę. Gal miesto valdžia pagaliau pamatys, kokia čia situacija? Jau daug metų taip yra, nors ir tvarkosi Kaunas, bet čia nieko nepatvarko. Panašu, kad niekam nerūpi.“

Kaunietis jau ilgai gyvena Dainavoje ir kasdien tuo šaligatviu vaikšto. Jis stebisi, kad per šitiek metų niekas nesiima tvarkyti šios kelio atkarpos. „Tai juk viena pagrindinių Kauno gatvių“, – priduria jis.

Savivaldybė minėtos situacijos nekomentavo, tad sunku pasakyti, kada šaligatvis bus tvarkomas.

Ar savo aplinkoje matote panašių pavyzdžių? Kuriuos šaligatvius ir gatves, Jūsų nuomone, būtina nedelsiant tvarkyti? Pasidalinkite!