Šiandien rajone

Dainavos parkas jau greit džiugins kauniečius

Dainavos parkas atsinaujins anksčiau nei planuota

Kauniečiams laukti liko visai nebe daug. Atnaujintame Dainavos parke bus galima apsilankyti jau rugsėjo pabaigoje – spalio pradžioje. Parkas pasikeis neatpažįstamai. Manoma, kad tai taps viena mylimiausių kauniečių poilsio vietų.

Parko atnaujinimo darbus pabaigti šiandien planuojama anksčiau nei buvo žadėta. Prieš tai darbų pabaiga buvo numatyta lapkričio pabaigoje. Darbai vyksta pilnu pajėgumu: pradedami asfaltuoti šaligatviai, pilamos dirbtinės kalvos. Parke netrūks žalumos: bus užvežta juodžemio, pasėta veja ir kiti želdiniai. Mėgstantys aktyvų poilsį tikrai ras, ką veikti: žadama įrengti sporto aikšteles. Čia patiks ir vaikams – jiems bus rengiamos žaidimo aikštelės. Taip pat bus statomos pavėsinės ir suoliukai.

Prieš parko atidarymą planuojama daryti talką. „Galvojame organizuoti talką su vaikais, nes aplink parką yra trys mokyklos“, – apie būsimus darbus kalbėjo Dainavos seniūnė Elena Skirmantienė. Rugsėjo pabaigoje planuojama daryti Dainavos parko atidarymo šventę. Pasidžiaugti atsinaujinusiu parku bus kviečiami visi kauniečiai ir miesto svečiai.