Kalba gyventojai

Daugiabučio gyventojai šventes pasitinka pokyčiais

Belaukdami Kalėdų stengiamės atlikti kuo daugiau gerų, prasmingų darbų, pradžiuginti savo artimuosius dovanomis, padėti aplinkiniams. Tai laikas, kai įvertiname kitų pastangas, negailime padėkos ir gerumo žodžių. Šiandien dėkingumo žodžių negaili Krėvės pr. 47 daugiabučio gyventojai, kurie naujus metus pasitinka pasikeitusioje aplinkoje.

Minėtame daugiabutyje gyvenanti kaunietė Jadvyga, išvydusi, kaip gražiai atrodo atnaujinta namo laiptinė parašė laišką: „Viso namo vardu noriu padėkoti „Mano BŪSTO“ vadybininkui Pauliui Striukui už atliktus laiptinės remonto darbus mūsų daugiabutyje. Labai gražiai dabar atrodo!“.

Daugiabutyje, kuriame gyvena Jadvyga, pirmoje šių metų pusėje buvo pakeistas liftas, o šiandien gyventojus kasdien džiugina naujos laiptinės sienų spalvos.

„Mano BŪSTAS“ prižiūri daugiabučius visoje Lietuvoje, ne išimtis ir Kaune, Krėvės prospekte, esantis daugiabutis. Padėką gavusio klientų asmeninio vadybininko vadovė Jolanta Volteraitytė džiaugiasi, kad kokybiškas darbas yra vertinamas: „Dirbame tam, kad daugiabučių gyventojai pamirštų visus rūpesčius, susijusius su namo priežiūra. Kiekviena padėka už atliktą darbą yra didžiausias mūsų komandos pastangų įvertinimas. Tai skatina mus dar labiau stengtis!“

Nuotraukų galerijoje – atnaujintos Krėvės pr. 47 daugiabučio laiptinės vaizdai.