Šiandien rajone

Diskusijos dėl Kalniečių parko: vienos idėjos atsisakyta

Kalniečių parkas jau beveik pilnai atnaujintas, lankytojų vasarą čia nestinga. Nors planuota šio parko rekonstrukciją baigti praėjusių metų gruodį, baigiamieji darbai dar tęsiasi ir bus pabaigti liepos pabaigoje. Čia siūlyta įrengti ir grilio zoną, tačiau ši idėja sulaukė prieštaringų vertinimų.

Dar gegužės mėnesį socialiniuose tinkluose užvirė diskusija: ar daryti grilio zoną Kalniečių parke? Vienas iš šios idėjos šalininkų, Kauno vicemeras Simonas Kairys, neslėpė nusivylimo, kad idėja nebus realizuota. Savo asmeninėje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje jis rašė: „Kuo nusivyliau, kad parke kaip ir nebebus grill zonų. Nes kelių namų keli gyventojai labai baiminasi dūmelio….
O taip norisi civilizacijos, kurią matome keliaujant svetur.“

Kauniečiai šiuo klausimu pasiskirstė į dvi stovyklas: už ir prieš. „Tikrai trūksta grill vietos. Vaikščiojom ir ieškojom, pasirodo nėra“, – komentavo kaunietė Aurelija. „Padarykite tą grilio zoną. Bus problemų – uždarysite“, – ragino kaunietis Mindaugas. „Na, grilio zona miesto parke būtų tikrai žingsnis į priekį. Jei yra nenorinčių grilio zonos prie tvenkinio, tai nematau problemų. Tikrai teko matyt šalia automobilių stovėjimo aikštelių parke įrengtų tokių zonų – atvažiuoja šeimos, pasikepa, pasibūna – susirenka daiktus ir namo. Ir nebūtinai reikia to tvenkinio“, – mintimis dalijosi kaunietis Arūnas.

Žinoma, į diskusiją įsitraukė ir šalia esančių daugiabučių gyventojai. Matyt, nepritariančių buvo daugiau nei palaikančių, todėl miesto valdžia šios idėjos atsisakė.

Nuotraukų galerijoje – vaizdai, kaip atsinaujinęs Kalniečių parkas atrodo šiandien.