Kalba ekspertai Naudinga žinoti

„eBūsto“ vartotojų gretos sparčiai didėja

Gyventojai visus su būsto priežiūra susijusius klausimus sprendžia išmaniai
Gyventojai visus su būsto priežiūra susijusius klausimus sprendžia išmaniai.

Daugiabučių gyventojai, kurių namus prižiūri „Mano Būsto“ grupės įmonės, vis dažniau būsto priežiūros reikalus sprendžia išmaniai. Nuo šiol nebereikia gaišti laiko einant mokėti popierinių sąskaitų ar jungtis prie internetinės bankininkystės – visi būsto priežiūros klausimai išsprendžiami keliais telefono mygtuko paspaudimais.

Sparčiai augantis „eBūsto“ aplikacijos vartotojų ratas jau nebeįsivaizduoja savo kasdienybės be šios programėlės, o sąskaitas už būsto priežiūrą apmoka net būdami išvykę iš Lietuvos.

Vartotojų augimas vyko visus metus – kas mėnesį turime po 70 tūkstančių aktyvių klientų, kurie naudojasi „eBūstu“ dėl vienų ar kitų priežasčių – sąskaitą peržiūrėti ar apmokėti, užfiksuoti kokį nors gedimą, ar tiesiog jie taip gauna informacinį pranešimą apie tai, kas vyksta jų name“, – teigia bendrovės „City Service“, valdančios „Mano Būsto“ įmonių grupę, vykdantysis direktorius Ignas Krasauskas.

Jei anksčiau daugiabučių gyventojai namo priežiūros klausimus spręsdavo skambindami į Klientų aptarnavimo centrą arba atvykę į įmonių biurus, tai pastaruoju metu jie prisijungia prie savitarnos platformos arba naudojasi mobiliąja programėle „eBūstas“. Tokiu būdu jie sutaupo ne tik nemažą dalį savo laiko ir pinigų, bet ir prisideda prie gamtos išsaugojimo.

Atsisiuntę „eBūstas“ aplikaciją į savo išmanųjį telefoną galite ne tik greitai ir lengvai apmokėti sąskaitas už būsto priežiūrą, bet ir spręsti pačius įvairiausius su namo priežiūra susijusius klausimus.

Ši programėlė leidžia gyventojams fiksuoti gedimus name ir siųsti nuotraukas tiesiogiai specialistams, kad problema būtų išspręsta greičiau ir operatyviau. Pavyzdžiui, jei laiptinėje perdegė lemputė, nebereikia skambinti namo administratoriui. Užtenka gedimą užfiksuoti išmaniuoju įrenginiu ir vos vienu mygtuko paspaudimu per išmaniąją programėlę pranešti apie tai pastato valdytojui. Toks pranešimas apdorojamas realiu laiku ir pradedamas vykdyti nedelsiant.

Kita naudinga programėlės funkcija – apklausos. Jei kaimynams kyla minčių kažką name pakeisti, atnaujinti ar remontuoti, jie negaišta laiko susirinkimuose, bet atlieka gyventojų apklausas aplikacijoje „eBūstas“. Taip greičiau nusprendžiama, kas name turi būti padaryta, ir kaimynai greičiau pastebi norimą rezultatą. Pavyzdžiui, apklausose galima balsuoti už laiptinės remontą, laiptinės ir rūsio langų keitimą ir t.t. Apklausose aiškiai matyti, kiek gyventojų sutinka, kad darbas būtų atliktas ir tada, jei dauguma nubalsuoja už, imamasi darbo.

„eBūsto“ programėle sukurta taip, kad ja būtų patogu naudotis tiek jaunosios kartos atstovams, tiek vyresnio amžiaus žmonėms. Susipažinti su programėle ir ją atsisiųsti galite čia: https://www.ebustas.lt/