Renginiai Šiandien rajone

Į festivalį – su sijonu ir dviračiu!

„SkirtBike Kaunas 2018“ – tai originalus, spalvingas festivalis, kviečiantis į moterų pasivažinėjimą dviračiais.
Festivalis „SkirtBike Kaunas 2018“ – spalvingas, draugiškas moterų pasivažinėjimas dviračiais, kai pagrindinė apranga yra sijonas ar suknelė.

Liepos 21 dieną, šeštadienį, Dainavos parke vyksiantis festivalis „SkirtBike Kaunas 2018“ – tai originalus, Lietuvoje dar nematytas renginys, subursiantis į draugišką moterų pasivažinėjimą dviračiais. Pagrindiniai šventės atributai: dviratis ir sijonas arba suknelė. Vyrai taip pat labai laukiami, pasipuošę peteliškėmis ar kitu puošniu aksesuaru.

Dainava yra tankiausiai apgyvendintas Kauno miesto rajonas, todėl ne veltui festivalis vyks būtent čia. Dalyviai kviečiami ne tik pasivažinėti dviračiu, bet ir dalyvauti salsa ir makiažo pamokose, kalanetikos treniruotėje. Taip pat, galėsite viską sužinoti apie dviračius, jų priežiūrą, išgirsite įdomių istorijų. Festivalį vainikuos gražiausiai papuošto dviračio rinkimai ir koncertas.

Festivalis „SkirtBike Kaunas 2018“ – tai „Kaunas 2022“, „Fluxus Labas“ platformos organizuojamas spalvingas renginys. Dalyviams prizus skirs „LikeBike“, apie dviračius papasakos ir gražiausių dviračių savininkus apdovanos dviračių parduotuvė „MyBike“, paradą prižiūrės ir KET taisykles dviratininkams primins dviračių žygių organizatoriai „Minam kartu“. Renginio rėmėjas – daugiabučius prižiūrintis „Dainavos būstas“.

Festivalio programa:

15:30 val. atidaroma registracija

16:00 val. Laimingų Moterų Pasaulis papasakos apie moters aprangą: kas suteikia jėgų, pripildo energijos, pozityviai veikia ir aplinkiniams suskelia norą moterimi grožėtis.

16:30 val. salsa pamoka

17:00 val. makiažo pamokos su grožio studija „Feministė“

17:10 val. „MyBike“ papasakos viską apie dviračius ir jų priežiūrą

17:30 val. „Minam kartu“ dalinsis KET patarimais dviratininkams

17:45 val. kalanetika

18:00 val. pradėsime spalvomis, grožiu ir džiaugsmu spinduliuojantį 6 km dviračių paradą!

19:00 val. spalvoto gyvenimo analitikė RASA kvies į jaukų ir įdomų pasikalbėjimą, atrasti sąmoningą spalvų pasaulį ir pražysti naujais žiedais!

19:30 val. Birutės Bebaimės istorija: smurto prevencijos komikso pristatymas. Kursime teigamų patirčių koliažą.

20:00 val. koncertas su „The Groovy Group“ ir šokių studijos „In*Beat“ pasirodymas

20:45 val. Gražiausiai papuošto dviračio ir kiti apdovanojimai

21:15 val. koncertas su „The Groovy Group“

22:00 val. pabaiga

Taip pat Jūsų lauks KET viktorina, Chna tatuiruočių darymas.