Naudinga žinoti

Gruodį gausu virtualių šventinių renginių

Gyvename švenčių laukimo nuotaikomis. Tiesa, šiemet jos bus kitokios, be šventinio šurmulio ir galimybės apsilankyti  kultūros renginiuose – juose dėl siaučiančios pandemijos galėsime apsilankyti tik virtualiai. Tad „Kalba Kaunas“ kviečia pasidomėti, kokius renginius galėsite stebėti namuose šventinį gruodžio mėnesį!

Virtualūs kalėdiniai mokymai

Kalėdinių Kauno renginių organizatorių internetiniame puslapyje šiemet rasite ir daug įdomių mokomųjų video, kaip namuose lengvai pasigaminti įvairių šventinių atributų. Nuo žaisliukų ar sausainių iki kalėdinio vainiko bei šokių pamokų… Iš visų šių pamokų tikrai išsirinksite bent kelias pramogas, ką įdomaus ir šventiško nuveikti namuose šiais šaltais žiemos vakarais laukiant Kalėdų.

Konkursas: Saldžios Kalėdos Kaune

Suprantama, jog kalėdinė nuotaika geriausiai kuriasi tuomet, kai emocija gali pasidalinti su kitais. Tą padaryti kviečia fotografijų konkursas „Kalėdos Kaune“. Jums reikia tik į savo „Instagram’o“ profilį įkelti kalėdine atmosfera alsuojančia nuotrauką iš Kauno bei ją pažymėti grotažyme #KaledosKaune ir jūsų foto atsidurs pagrindiniame “Saldžios Kalėdos Kaune” puslapyje. Juk niekada negali žinoti, gal tavo nuotrauka kažkam širdyje įpūs daugiau šventinės nuotaikos…

Kitos veiklos virtualioje erdvėje

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka savo internetinėje svetainėje kviečia skaityti elektronines knygas, žiūrėti filmus ir susipažinti su kultūros paveldu neiškeliant kojos iš namų.

Aplankyti virtualius miesto renginius ir Kaunoteką miestiečiai gali platformoje kultura.kaunas.lt

„Užsidaryk namuose – atsiverk pasauliui“, LRT mediatekoje galite rasti daugybė TV laidų, filmų, koncertų ir kito turinio.