Kalba gyventojai

Gyventojai džiaugiasi sutvarkytais kiemais

Gegužės mėnuo šiemet mus lepina neįtikėtina šiluma ir gražiais, vasariškais orais. Vis daugiau laiko praleidžiame lauke: parkuose, sodybose, kaimuose, prie ežerų. Visi norime, kad vieta, kurioje leidžiame laiką, būtų sutvarkyta ir graži. Būtent tokia ir yra teritorijų tvarkymo ir patalpų valymo įmonės „Mano aplinka“ misija, kurios darbuotojų triūsas neliko nepastebėtas.

Daugiabučių gyventojai, savo kiemo tvarkymą palikę „Mano aplinkos“ teritorijų priežiūros specialistams, liko maloniai nustebę – kiemas tvarkingas, žolė gražiai nupjauta.

„Noriu padėkoti kiemo prižiūrėtojui už labai gerai atliekama darbą“, – dėkojo I. Kanto gatvėje gyvenantis Alfredas.

„Nuoširdžiai dėkoju už gerą darbą. Džiaugiuosi, kad mūsų kiemą valantis darbuotojas yra darbštus ir mandagus. Tokio gero darbuotojo dar neturėjome!“, – džiaugiasi Dainavos mikrorajone gyvenanti Irmutė.

„Labai puikiai išvalė kiemą, esu labai patenkinta. Džiaugiasi ir viso namo gyventojai“, – gražių žodžių negailėjo Vytauto prospekte esančiame daugiabutyje gyvenanti kaunietė.

Padėkos žodžiai ypač svarbūs tiems, kurie dirba dėl gražesnės mūsų visų aplinkos, nepaisydami metų laiko ar oro sąlygų. Tai mūsų teritorijų priežiūros specialistai, laiptinių bei komercinių objektų valytojai, traktorių vairuotojai ir kiti, dirbantys sunkų, fizinį darbą.