Kalba gyventojai

Gyventojai įvertina net ir mažiausius pokyčius name

Gyventojai dėkoja „Nemuno būsto“ pastatų administravimo vadybininkui E. Kajalavičiui už rūpestį.
„Nemuno būsto“ pastatų administravimo vadybininkas E. Kajalavičius.

Nors pavasarį ilgiau džiaugiamės dienos šviesa, bet sutemus grįžti į tamsoje skendinčią laiptinę tikrai nesinori. Vieno Dainavos rajone esančio daugiabučio gyventojai džiaugiasi, kad jų laiptinėje nuo šiol visada šviesu. Kaunietė Dalia su kaimynais dėkoja jų namą prižiūrinčiam „Nemuno būsto“ pastatų administravimo vadybininkui Edgarui Kajalavičiui už pasiūlytą taupų laiptinės apšvietimo sprendimą.

Partizanų g. 7-ojo namo gyventojai skundėsi, kad laiptinėje nebedegė šviesa. Į jų prašymą iškart sureagavo jų namą prižiūrintis E. Kajalavičius. Anot jo, svarbu išklausyti ir išspręsti net ir pačias mažiausias daugiabučių gyventojų problemas: „Žmonėms kartais tokie mažesni darbai yra labiau pastebimi nei dideli.“

Minėtame name įrengti šviestuvai ne tik veikia nepriekaištingai, bet ir padeda gyventojams sutaupyti. Šviestuvai su judesio davikliais taupo elektros energiją ir užtikrina mažesnes sąskaitas už bendrose patalpose sunaudotą elektrą.

Pasak pastatų priežiūros specialistų, šviestuvai su judesio davikliais yra efektyviausia energijos taupymo priemonė. Šviesa laiptinėje užsidega tik žmogui įžengus į patalpą ir išsijungia savaime, praėjus nustatytam laikui. Tyrimai rodo, kad taupus bendrųjų erdvių apšvietimas sumažina elektros energijos suvartojimą beveik 30 proc. Mokestis už jo įrengimą gyventojams atsiperka maždaug po aštuonių mėnesių.