Kalba gyventojai

Gyventojai namo vadybininkui sako „ačiū“!

Gyventojai dėkoja namo vadybininkui Giedriui Dekaminavičiui už kokybiškai atliktą darbą.
Gyventojai dėkoja namo vadybininkui Giedriui Dekaminavičiui už kokybiškai atliktą darbą.

Baltų prospekto 79 namo gyventojai dėkoja pastatų administravimo vadybininkui Giedriui Dekaminavičiui už suorganizuotą laiptinės langų keitimą. „Darbą atliko operatyviai, gerai, kokybiškai, tai džiaugiamės“, – darbą įvertino namo gyventojas Regimantas.

„Dabar galima atidaryti langus, išsivėdinti, nes jie buvo praktiškai užkalti, visą laiką nemalonus kvapas buvo laiptinėje“, – prisiminęs, kokia prasta situacija buvo anksčiau, pasakojo Regimantas.

Namą administruojantis vadybininkas Giedrius pasakojo, kad iš pradžių gyventojai norėjo laiptinės remonto, bet jis patarė pirmiau pasikeisti langus. „Aš pasiūliau pakeisti laiptinių langus, dalį pinigų panaudojant iš kaupiamųjų lėšų. Suorganizavau apklausą, dar paprašiau kelių gyventojų, kad padėtų surinkti parašus, kad spėtume dar šiais metais sustatyti naujus langus“, – pasakojo namo vadybininkas Giedrius. Darbą spėta padaryti kaip ir planuota.

Jei norite, kad ir Jūsų name būtų sumontuoti nauji langai, kreipkitės į namą administruojantį vadybininką arba skambinkite numeriu 8 700 55 966.