Šiandien rajone

Išmokti naudotis kompiuteriu – niekada nevėlu!

Kompiuterinio raštingumo mokymai pradedantiesiems skirti visiems gyventojams, kurie nori išmokti naudotis kompiuteriu ar patobulinti jau turimus įgūdžius.

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje kiekvieną mėnesį vyksta nemokami aštuonių valandų trukmės kompiuterinio raštingumo mokymai pradedantiesiems. Kursai pradėti organizuoti nuo 2007 m., sėkmingai įgyvendinus projektą „Bibliotekos pažangai“ ir atnaujinus kompiuterinę įrangą su viešosios prieigos interneto taškais. Praėjus dešimčiai metų, mokymų populiarumas ne tik nesumenko, bet ir išaugo.
Kompiuterinio raštingumo mokymai pradedantiesiems skirti visiems gyventojams, kurie nori išmokti naudotis kompiuteriu ar patobulinti jau turimus įgūdžius. Grupinių užsiėmimų metu kauniečiai mokosi naudotis įvairiomis internetinėmis paieškos sistemomis, socialiniais tinklais (Skype, Facebook ir t.t.), elektroninėmis paslaugomis: išankstinė registracija pas gydytoją, bilietų rezervavimas, elektroninių sąskaitų apmokėjimas ir pan. Mokymuose dalyviai įgyja darbo kompiuteriu teorinių žinių ir praktinių įgūdžių.

Registracija į mokymus vyksta telefonu (8-37) 55 17 94 arba el. paštu: [email protected]