Kalba gyventojai Šiandien rajone

Junior A: „Šis vakaras bus stebuklingas“

Tautvydas, geriau žinomas kaip Junior A, šiandien yra vienas įdomiausių lietuvių muzikos atradimų. Jo daina „Sleep Machine“ pateko į „Spotify“ grojaraščius „USA Viral Top 50“ ir „New Music Friday USA“ šalia tokio vardo kaip Lana Del Rey. Lapkričio 9 dieną atlikėjas su nauja programa atvyksta į Kauną. Ta proga kalbiname Tautvydą.

Koncertas vyks Sakramente. Tai nauja koncertų vieta Kaune. Kodėl pasirinkai surengti koncertą būtent čia?

Tik pasirodžius pirmosioms nuotraukoms iš renginių Sakramente, pasakiau savo vadybininkui, kad noriu ten surengti koncertą. Man paliko įspūdį sakrališka atmosfera. Tiesa, mūsų garso technikas iki šiol kraipo galvą, nes gerai suskambėti tokiose vietose (su tiek daug arkų, aukštomis lubomis ir pan.) ganėtinai sudėtinga, tačiau tikiu, kad mums viskas pavyks ir vakaras bus iš tiesų stebuklingas.

Kas labiausiai įkvepia kurti?

Mano visa kūryba yra autobiografinė. Aš stengiuosi gyventi kuo spalvingesnį gyvenimą (pirmiausia, žinoma, dėl savęs, nes noriu taip gyventi) ir tiesiog jį aprašinėti su muzika ir žodžiais. Man tiesiog be galo patinka pasakoti istorijas.

Ar svarbu turėti specialią vietą kūrybai, o gal mūza aplanko netikėtai ir net ne ten, kur tikiesi?

Nuo pat Junior A pradžios iki dabar didžiąją dalį savo dainų parašiau „namie“, savo miegamajame, kad ir kur tie namai bebūtų (labai mažas butukas Vilniaus Šiaurės miestelyje, butas Žvėryne). Pavyzdžiui, „Superglue“ parašiau tada, kai glaudžiausi pas draugus.

Tiesa, neseniai visą dieną vežiojau daiktus į pirmą tikrą savo studiją, kurią šiuo metu įsirenginėju. Nuo šiol visa magija gims ten. Be galo dėl to džiaugiuosi.

Kurios Lietuvos grupės tau pačiam patinka? Su kuo norėtum kartu dirbti?

Lietuvoje daug gražiai kuriančių žmonių: pradedant Alina Orlova, kuria jau žaviuosi daug metų, baigiant grupėmis BA., „Solo ansamblis“, „Finga“. Vis dėlto, muziką mėgstu kurti vienas.

Jei Kaune turėtum visą laisvą dieną, kur eitum?

Dar daug nežinau apie Kauną, norėčiau jį atrasti. Todėl, manau, tiesiog užsidėčiau ausines ir leisčiausi ten, kur akys veda.

Ko palinkėtumėte kauniečiams?

Būti tokiems pat atlapaširdžiams kaip aną kartą, kai matėmės, ir žinoma, ateiti į mūsų koncertą Lapkričio 9 dieną, nes bus pasaka.

Ačiū už pokalbį!