Rajono problema Šiandien rajone

Kada bus sutvarkytas Vytauto prospektas?

Ar dažnai tenka eiti ar važiuoti Vytauto prospektu? Ir vairuotojai, ir pėstieji laukia, kada ši gatvė pagaliau bus sutvarkyta, nes jos remontas trikdo eismą. Pasidomėjome, kokie darbai vyksta dabar, kada kelininkai pabaigs tuos darbus ir kaip Vytauto prospektas atrodys po remonto.

Žada po mėnesio sutvarkyti

Vytauto prospektas yra pačiame Kauno centre, tad norima kuo greičiau jį sutvarkyti. Deja, kauniečiams dar teks palaukti. „Darbų pabaiga numatoma šių metų lapkričio mėnesio pabaigoje. Liko pabaigti įrengti šaligatvį nuo Šiaulių g. iki M. K. Čiurlionio gatvės. Taip pat suremontuoti aikštelę prie Ramybės parko“, – komentavo Kauno miesto tvarkymo skyriaus vyr. specialistė Inga Bendokienė. Anot specialistės, darbai užsitęsė dėl „Kauno autobusai“ statomų kontaktinio tinklo atramų: „Tvarkant Vytauto prospektą buvo įrengtas naujas kontaktinis tinklas, suremontuota gatvė, įrengtas apšvietimas, tvarkomi šaligatviai, o nuo šiandien pradėti sodinti medžiai.“

„Kelininkai pluša negailėdami savęs ir net po darbo valandų“, – komentavo Kauno savivaldybė.

Keliauti šia gatve – iššūkis

Į redakciją kreipėsi kaunietė Rima. Gyventoja rašė: „Vytauto prospekte nėra sužymėta ir niekaip neatskirta, kur eiti pėstiesiems, kaip apeiti remonto darbus. Kelis kartus teko klampoti, nes nesinorėjo eiti judrios gatvės važiuojamąja dalimi.“ Kaunietė mano, kad ši gatvė yra reprezentacinė miesto vieta, todėl turi būti būtinai sutvarkyta. Be to, šia gatve nuolat plūsta dideli srautai žmonių, keliaujančių į stotį arba į viešbučius.