Naudinga žinoti

Kaimynų dienos proga – šventė kaimynams visoje Lietuvoje!

Gegužės 28-ąją, Europinę Kaimynų dieną, „Mano BŪSTAS“ savo klientams ruošia staigmeną – tik jiems skirtą šventę. Joje puikią kaimynų nuotaiką kurs viena populiariausių pastarųjų metų muzikos grupių – „Sisters on Wire“.

„Sveikinimai kaimynams ir populiariausių radijo hitų, kaip „Taip jau gavosi“ ar „Mėlyna Mėlyna“, kūrėjai, muzikos grupės „Sisters on Wire“ pasirodymas – tik „Mano BŪSTAS“ kaimynams!“, – arėjant Europinei Kaimynų dienai skelbia daugiabučių namų administravimo įmonė „Mano BŪSTAS“.

Praėjusiais metais, po karantinu nuspalvintos metų pradžios, „Mano BŪSTAS“ savo kaimynams kvietė garsiai ištarti „Aš Tavęs Pasiilgau“. Tačiau šiemet, po visų ilgesio pripažinimų ir švenčių atskirai, įmonės atstovai sako, jog atėjo metas kaimynams švęsti saugiai, tačiau kartu.

„Džiaugiamės, jog Kaimynų dienos minėjimas tapo gražia ir eilę metų besitęsiančia „Mano BŪSTAS“ tradicija. Žinome, jog artimas ryšys su kaimynais kuria stiprias bendruomenes ir tampa pirmąja pagalba ištikus bėdai. Pastarieji metai pakeitė visų mūsų gyvenimo būdą, dėl karantino daug laiko praleidome namuose, be artimųjų ir draugų sutikome šventes. Todėl šią Kaimynų dieną kviečiame švęsti pagal naujas saugumo taisykles, stebint šventinio renginio transliaciją internetu, tačiau kaip niekad vieningai, bendrystės ryšį kuriant su gera nuotaika ir puikia muzika“, – sako „Mano BŪSTAS“ direktorius Mindaugas Genys.

Nuoroda į Kaimynų dienos renginį, vyksiantį Gegužės 28 dieną, 18 valandą, bus išsiųsta visiems mobiliosios aplikacijos ir klientų erdvės „eBŪSTAS“ vartotojams. Kaimynams papildomai nieko daryti nereiks, tiesiog renginio metu pasinaudoti „eBŪSTAS“ vartotojo paskyroje arba internetinėje „eBŪSTAS“ klientų erdvėje gauta nuoroda.

„Mūsų pasirinktas renginio konceptas suteikia galimybes Kaimynų dieną paminėti įvairiuose Lietuvos miestuose gyvenantiems mūsų klientams. Nesvarbu, kur tuo metu kaimynai bebūtų, kviečiame šią dieną švęsti kartu. Iki Gegužės 28-os dienos visiems mobiliosios aplikacijos ir klientų erdvės „eBŪSTAS“ vartotojams išsiųsime prisijungimo prie renginio nuorodas, todėl maloniai kviečiu tuos, kurie dar nesinaudoja „eBŪSTO“ platforma prie jos prisijungti ir sudalyvauti unikaliausioje iki šiol Kaimynų dienos šventėje“, – renginio informacija dalinasi M.Genys.

Įmonė „Mano BŪSTAS“ jau kelintus metus iš eilės  Europinės kaimynų dienos proga savo klientams parengia malonių iniciatyvų ir siurprizų. Štai prieš metus visi kaimynai buvo kviečiami dalyvauti būtent šiai dienai skirtame konkurse, 2016, 2017 ir 2018 metais įmonė organizavo analogų Lietuvoje neturinčius „Metų kaimynų rinkimus“, o prieš penkmetį surengė ir gražiausių Lietuvoje daugiabučių balkonų bei šalia namų įrengtų gėlynų konkursą.

Platesnę renginio informaciją kviečiame sekti Facebook platformoje – ČIA

Jei dar neturite „eBŪSTAS“ aplikacijos ir savo vartotojo paskyros, ją lengvai ir greitai galite susikurti www.ebustas.lt arba tai padaryti parsisiuntus mobiliąją aplikaciją iš:

Google Play 

App Store 

Šioje programėlėje iki Kaimynų dienos galėsite ne tik sekti visą informaciją apie planuojamą renginį, tačiau, kaip ir visada, registruoti gedimus savo name, sekti naujienas apie jūsų daugiabutyje planuojamus ar atliekamus darbus, apmokėti sąskaitas bei peržiūrėti jų istoriją.