Kalba ekspertai

Karantinas subūrė įvairių sričių meistrus

Darbų pasiūlymų meistrams platforma „PortalPRO“ karantino metu nesumažino darbų srauto, todėl prie sistemos prisijungti pritraukė dar daugiau įvairių sričių meistrų. Vien šiuo laikotarpiu „PortalPRO“ sistemos partneriais tapo beveik 100 meistrų iš skirtingų Lietuvos miestų, o karantino sėkmę portalo atstovai aiškina suteikta galimybe rinktis darbo vietą, laiką ir nereikalingą kontaktą su žmonėmis.

Paskelbtas karantinas ir apribotas paslaugų teikimas gyventojus paskatino ieškoti naujų veiklų ir pajamų šaltinių. Darbo netekę ar darbų užsakymus praradę meistrai aktyviai jungiasi prie „PortalPRO“ platformos ir pradeda darbus daugiabučiuose namuose visoje Lietuvoje, kur tik jiems patogu, mat visi darbų užsakymai, siūlomi šioje platformoje,atliekami daugiabučiuose namuose, kuriuos administruoja didžiausia namų administravimo įmonė šalyje – „Mano BŪSTAS“.

„PortalPRO“ sistemoje darbai net ir šiuo sudėtingu laikotarpiu nestoja, o darbų srautas išlieka stabilus ir augantis.„PortalPRO“ suteikia puikias galimybes dirbti ir užsidirbti, o meistrai vykdyti darbus gali bet kuriuo jiems patogiu metu: visą dieną, po darbo ar savaitgaliais. Karantino metu „PortalPRO“ vis dažniau tampa stabiliu pajamų šaltiniu veiklos pristigusiems gyventojams.

Šiuo metu sistemoje jau yra užsiregistravę daugiau nei 1090 įvairių sričių meistrų. Iš jų 322 kasdien gauna darbo pasiūlymus.

Anot D.Šimaičio, meistrus „PortalPRO“ labiausiai vilioja patogiu laiko grafiku, paties pasirenkamu darbų krūviu ir galimybe užsidirbti daugiau nei šalyje vidutiniškai uždirba tos pačios profesijos meistrai. Pastebima tendencija, jog dalis meistrų palieka anksčiau turėtus darbus ir pasirenka „PortalPRO“, nes platformoje nėra ribojamas darbo laikas, tad norintiems užsidirbti daugiau – tai puiki išeitis.

Jau kurį laiką su „PortalPRO“ programėle dirbantys meistrai atskleidžia, jog karantinas jų darbo kasdienybės nepakeitė.

Štai Vilniuje dirbantis telefonspynių meistras Kazimieras prie „PortalPRO“ meistrų komandos prisijungė dar praėjusią vasarą, kai „PortalPRO“ tik pradėjo savo veiklą. Šiuo karantino laikotarpiu jis su šypsena sako: „Tokiame darbe pats sau esi vadovas ir renkiesi ką darysi, o jei dirbti nenori – nereikia“. Tiesa, pats vyras net ir karantino metu dirba įprastai.

„Per karantiną pasikeitė tai, jog meistrai nebedirba gyventojų butuose, darbus vykdo tik bendrosiose daugiabučių namų patalpose, ten žmonių retai sutinki. Per šį laiką darbų srautas absoliučiai nesumažėjo“, – pasakoja Kazimieras, visą savo darbo laiką skiriantis veiklai „PortalPRO“ sistemoje.

Štai Raimondas, „PortalPRO“ dirbantis laisvomis nuo pamaininio darbo dienomis ir atliekantis elektros bei statybos darbus Šilutėje, Šilalėje, Tauragėje bei Klaipėdoje antrina ir sutinka, jog karantinas jų darbo nepakeitė.

„„PortalPRO“ viskas vyksta normaliai, kaip dirbai taip dirbi. Atsiskaitymai nestringa, niekas nesikeičia. Man viskas gerai, nežinau, jei yra tokių, kurie dirbti šiuo metu nenori, aš dėlto džiaugiuosi, nes galiu užsidirbti dar daugiau“, – juokiasi dar žiemą prie „PortalPRO“ prisijungęs Raimondas.

Pernai vasarą įmonių grupė „City Service“ pirmoji Lietuvoje ir Baltijos šalyse sukūrė dalijimosi ekonomika grįstą sistemą „PortalPRO“. Panašiai kaip ir pavėžėjimo paslaugas siūlančios kompanijos, įmonė suteikė galimybę visų sričių meistrams dirbti savarankiškai – kiek nori ir kada nori. Praėjus pusmečiui nuo veiklos pradžios šiandien pagal tokį modelį jau dirba dešimtys meistrų visoje Lietuvoje. Visi darbai, kurie siūlomi per šią platformą, atliekami daugiabučiuose namuose, kuriuos administruoja „Mano BŪSTAS“.