Naudinga žinoti Rajono problema

Kaunas pasiruošęs kovoti su avaringumu

juodos dėmės
Specialiame žemėlapyje pažymėtos avaringiausios miesto vietos

Šiais metais Kauno miesto savivaldybė sau išsikėlė nemenką tikslą – neutralizuoti visus pavojingiausius taškus miesto gatvėse. Šiuo metu parengtame žemėlapyje yra pažymėtos 78 avaringos vietos.

Kaip parodė tyrimo duomenys, miesto centre daugiausiai žmonių per pastaruosius ketverius metus nukentėjo Karaliaus Mindaugo prospekte.

Planuojama, kad didžiausiose miesto gatvėse nebeliks nereguliuojamų pėsčiųjų perėjų, o likusias perėjas planuojama apšviesti ryškia LED šviesa.

Į žemėlapį sudėtą konkretų planą, kaip bus sprendžiama kiekviena „juodoji dėmė“, galima išvysti į interneto naršyklę suvedus šį adresą – bit.ly/2irj6j5.   Žemėlapyje žalia spalva pavaizduotos jau panaikintos „juodosios dėmės“, geltona – sankryžose esančios, o raudona – gatvių ruožuose esančios „juodosios dėmės“. Prie kiekvieno taško pridėta informacija, kaip ir kada buvo ar bus sprendžiama kiekviena avaringa vieta.

Kauniečiai pasiūlymus ir nusiskundimus kviečiami teikti Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriui. Nuorodą rasite čia.