Naudinga žinoti Renginiai

Kaunas švęs 613-ąjį gimtadienį

Jau rytoj Kauno miestas švęs 613-ąjį gimtadienį. „Kalba Kaunas“ redakcija siunčia Jums, mieli kauniečiai, išankstinius sveikinimus ir dalijasi šventės renginių programa.

Gegužės 20 d.

18 val. Kauno miesto muziejaus renginys „Kauno vardui – 660 metų“

Kauno miesto vardas pirmą kartą paminėtas dar 1361 m. Šia proga Kauno miesto Pilies skyriuje vyks virtualios diskusijos, kurių metu pašnekovai kalbės apie Kauno vardo kilmę bei kada jis buvo pirmą kartą užrašytas lietuvių kalba.

Diskusiją galėsite stebėti Kauno miesto muziejaus Facebook puslapyje.

Gegužės 21 d.

Nuo 21 val. Meninė šviesos instaliacija ant Aleksoto kalno

Ant Aleksoto kalno, apžvalgos aikštelės papėdėje ir Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros kiemelyje visų lauks įspūdingos šviesos instaliacijos. Laisvės alėją, kaip ir Kalėdinio laikotarpio metu, nušvies šimtai šventinių lempučių.

Gegužės 22 d.

7 val. Oro balionų pasirodymas: „Labas rytas. Kviečiu į gimtadienį! Kaunas“

Esant tinkamoms oro sąlygoms, Kauno miesto gimtadienio proga dangus pasipuoš oro balionais ir kvies švęsti šią ypatingą dieną. Oro balionus, skambant šventiškai muzikai, galėsite stebėti gatvėse, aikštėse, savo namų balkonuose, terasose ar kiemuose.

10 val. kultūriniai maršrutai „Švęskime upę!“

Dar praėjusių metų vasaros pabaigoje vykęs renginys „Švęskime upę!“ sugrįžta ir šiais. Kauno miesto Nėries ir Nemuno upėse dalyviai vykdys kultūrinius mainus, kuriuos sudarys muzika, dainos, įvairios istorijos ir pasakojimai, žaidimai, pasirodymai, piešiniai. Bus ir staigmenų.

Daugiau informacijos apie renginį ieškokite čia.

 

Kauno miesto gimtadienio laukia tikras šurmulys, kurį papildys modernaus šokio kolektyvai, organizuojamos orientacinės žaidynės, virtualūs renginiai Kauno muziejuje ir daug kitų gimtadienio netikėtumų.

Išsamią Kauno 613-ojo gimtadienio programą rasite Kauno miesto savivaldybės puslapyje.