Naudinga žinoti Šiandien rajone

Kaune atidarytos paplūdimio bibliotekos

Paplūdimio bibliotekos kviečia praleisti vasaros dienas turiningai. Čia rasite lietuvių ir užsienio autorių knygų, žurnalų.

Poilsiaudami prie vandens telkinių mėgstate skaityti knygas? Kauno Lampėdžių ir Panemunės paplūdimiuose jus pasitiks vasaros skaitykla po atviru dangumi.  Ši iniciatyva gyvuoja jau trečią sezoną. 

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kviečia poilsiaujančius rinktis knygas iš bibliotekos įrengtų vasaros skaityklų. Čia galėsite skaityti vietoje, tad knygų į paplūdimį nereikės neštis patiems.

Specialiai įrengtose lentynose bus galima rasti lietuvių ir užsienio autorių knygų ir vaikams, ir suaugusiems, žurnalų. Knygų tematika taip pat įvairi, daugiausia – neįpareigojančios, pramoginės literatūros, tačiau galima rasti ir filosofinių knygų, programinės literatūros moksleiviams.

Paplūdimio bibliotekos Kaune skaičiuoja jau trečiąjį sezoną. Šiemet, kaip ir praėjusią vasarą, kauniečius ir miesto svečius džiugins dvi vasaros skaityklos po atviru dangumi. Prie Lampėdžių karjero esančio „Sunny Beach Lounge Bar“, Raudondvario pl. 161 B, terasoje skaitykla esant geram orui veiks kiekvieną dieną nuo 8 iki 22 val. iki pat rugsėjo. Savaitgaliais poilsiautojai galės ne tik skaityti knygas, bet ir žaisti stalo bei lauko žaidimus, išmėginti virtualios realybės akinius. Tikslesnė informacija apie renginius bus paskelbta bibliotekos Facebook paskyroje.

Lampėdžių paplūdimyje skaitykla veiks kiekvieną dieną nuo 8 iki 22 val. iki pat rugsėjo.

Antrą vasarą iš eilės vasaros biblioteka džiugins ir Panemunės paplūdimio lankytojus. Ji įrengta bendradarbiaujant su Panemunės šašlykine, A. Smetonos al. 4. Lentyna poilsiautojams bus atvira visomis dienomis bet kuriuo metu.

Paplūdimio bibliotekose perskaitytas knygas ir žurnalus žmonės kviečiami grąžinti atgal į lentynas, tačiau knygas galima ir mainyti – patikusią knygą galima pasiimti namo vietoje jos palikus kitą.

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka tikisi, kad ši iniciatyva biblioteką dar labiau priartins prie skaitytojų, vasaros metu perkeldama ją į jiems patogią vietą, o skaitymas taps paplūdimyje besiilsinčių žmonių laisvalaikio dalimi.