Šiandien rajone

Kaune bus įžiebta dar viena Kalėdų eglė

Dainavoje jau ilgus metus gyvuoja tradicija įžiebti bendruomenės Kalėdų eglę. Tai šventė, kuri gruodžio 16 dieną, 16 valandą į Draugystės parką suburs visus Dainavos rajono gyventojus. Labiausiai eglutės įžiebimo lauks mažieji rajono gyventojai, kurie šventėje sutiks ypatingus svečius.

Pasak Dainavos seniūnės Elenos Skirmantienės, kalėdinės eglės įžiebimo šventė gyvuoja ilgus metus ir didžiausią džiaugsmą suteikia vaikams bei Dainavoje gyvenantiems senjorams, kurie negali nuvykti ir pamatyti Rotušės aikštėje papuoštos eglutės. „Norime sukurti šventę visiems Dainavoje gyvenantiems kauniečiams“, – sako Dainavos seniūnė E. Skirmantienė.

Paklausta, kuo šių metų kalėdinis renginys Dainavoje bus išskirtinis, E. Skirmantienė pabrėžė, kad šiemet švęsime antrąjį Rudnosiukų gimtadienį, o tai bus smagi šventė vaikams. Ilgamečiai šio renginio remėjai – įmonė „Mano BŪSTAS“, kuri palaiko Kauno bendruomenėse puoselėjamas tradicijas.

Dainavos gyventojai nusprendė nekirsti eglės, bet papuošti vieną iš Draugystės parke esančių: „Mes nekertame eglučių, bet puošiame augančią, gyvą eglutę. Tokiu būdu tausojame aplinką.“

Šventėje dalyvaus Dainavos mokyklų ir darželių vaikai bei jų tėveliai. Renginio dalyvius džiugins antrąjį gimtadienį švenčiantys Rudnosiukai, gardžiomis vaišėmis ir arbata vaišins įvairios Dainavos bendruomenės ir organizacijos.

Renginį organizuoja Dainavos seniūnija ir Kauno pilietinės bendruomenės centras „Dainava“.

Nuotraukų galerijoje – akimirkos iš praėjusios Dainavos kalėdinės eglutės įžiebimo šventės: