Kalba ekspertai Kalba gyventojai

Kauniečių kiemai visada prižiūrėti!

Kauno daugiabučių kiemai prižiūrimi reguliariai. Šienaujama 5 kartus per sezoną.

Vaizdas pro langą kauniečius šį rudenį itin maloniai stebina. Ir ne tik dėl miestą nuspalvinusių medžių. Pasidomėjome, kaip Kaune prižiūrimi žalieji daugiabučių kiemų plotai ir kas surenka rudeninius lapus.

Pernai įmonė „Būsto aplinka“ daugiabučių kiemus šienaudavo 4 kartus per sezoną, o šiemet pajėgos dar labiau sustiprintos: šienaujama 5 kartus per sezoną, o jei yra poreikis – ir dar dažniau. Tai pastebėjo ir patys kauniečiai, negailintys gerų žodžių jų kiemus prižiūrintiems darbuotojams.

Įmonę šį mėnesį pasiekė 4 padėkos iš skirtingų Kauno rajonų už gražiai šienaujamą žolę: „Ačiū mūsų namo aplinkos tvarkytojams – Ruslanui, Deivydui, Raimondui, Rolandui – kad gražiai nupjauna žolę. Džiugina akis, kaskartą pažiūrėjus pro langą“, – rašoma vienos Šilainiuose gyvenančios kaunietės laiške.

„Pjauname žolę ir šienaujame ne tik „Mano BŪSTO“ administruojamus daugiabučius, gauname daug užsakymų ir iš privačių užsakovų bei daugiabučių namų bendrijų. Dirbame pagal grafiką, bet esame pasiruošę ir papildomiems darbams. Mūsų mobilioji komanda dirba visame mieste“, – situaciją komentavo įmonės „Būsto aplinka“ Kauno regiono vadovė Vida Naudžiūnienė.

12 žmonių mobilioji komanda pasiruošusi ne tik reguliariai šienauti žolę, bet ir tvarkyti vis dažniau krentančius rudens lapus. Daugiabučių gyventojai apie tai yra informuojami.

„Mobiliojoje programėlėje „eBŪSTAS“ pateikiamas visų darbų grafikas. Tad visi, kurie yra atsisiuntę šią aplikaciją, gali pirmieji sužinoti, kada bus šienaujamas jų kiemas“, – teigia V. Naudžiūnienė.