Kalba gyventojai Rajono problema

Kaunietė: „Romainiuose nėra šaligatvių“

Į šiaurę nuo Lampėdžių įsikūręs Romainių rajonas nepanašus į kitus Kauno miegamuosius rajonus. Čia gyvenantys žmonės siekia atkreipti valdžios dėmesį į prastą rajono kelių ir šaligatvių būklę.  Šiuo klausimu į mūsų redakciją kreipėsi Romainiuose gyvenanti Vygailė (vardas ir pavardė redakcijai žinomi – red. past.).

„Ką reikia padaryti, kad į viešumą iškiltų Romainių situacija?“, – klausia kaunietė. Anot jos, didžiulė problema yra ne tik keliai, bet ir šaligatviai – jų tiesiog nėra.

„Visi žinome, kad dauguma Romainiuose esančių kelių yra labai prastos būklės. Tačiau skausmingiausias faktas yra tas, kad Romainiuose nėra šaligatvių. Maži vaikai ir suaugusieji turi eiti kelkraščiu, dažnai net nesutvarkyto, pavojingo kelio kelkraščiu. Tokiose gatvėse kaip Romainių,  Šalčių g., Lubinų g. privalo būti šaligatviai. Dabar žmonės turi važiuoti mašina, nes vaikščioti tiesiog pavojinga“, – pasakoja čia gyvenanti Vygailė.

Kol gyventojai skundžiasi nesutvarkytomis gatvėmis ir šaligatviais, rajone statoma nauja pradinė mokykla. Planuojama, kad jau nuo rugsėjo į naują mokyklą Romainių g. 28 eis apie 250 vaikų. „Artėja mokslo metai, o mokiniai turės vaikščioti kelkraščiu?“, – nusivylimo neslepia Romainių gyventoja ir ragina kuo skubiau tvarkyti šaligatvius.