Šiandien rajone

Kauno kalėdinių renginių kalendorius: ko negalima praleisti?

Kartu su Kauno kalėdinės eglutės įžiebimo švente prasidėjo šventinis laikotarpis mieste, kupinas įvairiausių renginių.

Nuo pat gruodžio pirmų dienų Kaunas puošiasi ir aktyviai gyvena švenčių laukimu. Šiemet visą gruodį netrūks kalėdinių renginių, akcijų ir dirbtuvių. Dalis jų šiemet vyks pirmą kartą. Apžvelgiame keletą renginių, vyksiančių iki Šv. Kalėdų. Šventinė nuotaika – garantuota!

Kūrybinės dirbtuvėlės „Kalėdos Fluxus ritmu“

Artėjant Kalėdoms „Fluxus Labas!“ kviečia įsimintinai praleisti laiką Kalėdų mugėje Rotušės aikštėje. 3 gruodžio dienas nuo 12 iki 16 valandos praleiskite savo laiką kūrybiškai, su karšta arbata, smagiai leidžiant laiką kūrybinėse dirbtuvėse ir bendraujant su kauniečiais apie Kauną ir bendruomeniškumą mūsų aplinkoje.

Kada? gruodžio 7, 14 ir 21 dienomis. Kur? Rotušės aikštėje.

Kalėdų paštas

Kalėdinis paštas jau tapo gražia, kauniečių pamėgta tradicija, tad šiemet, kaip ir praėjusiais metais, Kalėdų miestelyje, įsikūrusiame Rotušės aikštėje, galėsite nemokamai išsiųsti gražiausius sveikinimus ir linkėjimus giminėms, mylimiems žmonėms ir draugams, gyvenantiems įvairiuose Lietuvos miestuose. Čia jūsų lauks paruošti specialūs kosminių Kalėdų atvirukai. Akcija vyksta iki gruodžio 15 dienos. Paskubėkite savo artimuosius pradžiuginti šventiniu laišku!

Kada? Dabar iki gruodžio 15 dienos. Kur? Rotušės aikštėje.

Žaislotekos gimtadienis | „Knygų Kalėdų“ atidarymas

Gruodžio 7-ąją Kaune, Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Žaislotekoje, vyks iškilmingas akcijos „Knygų Kalėdos“ atidarymas. Devintajai akcijai startą duos ją iniciavusi Prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidžia žinią – dovanokime knygas bibliotekoms ir vaikų dienos centrams, o vieni kitiems – džiaugsmą ir šilumą. Per aštuonerius metus akcija „Knygų Kalėdos“ papildė bibliotekų lentynas per 320 tūkst. naujų knygų. Ji taip pat sustiprino ir bibliotekų prestižą, sutelkė skaitytojų bendruomenes, pritraukė verslo ir įvairių organizacijų dėmesį bei parodė knygų skaitymo svarbą.

Šventiškai pasipuošusi Žaisloteka_T. Žalionio nuotr.

Visą dieną, nuo 12 iki 18 val. bibliotekos Z. Kuzmickio padalinyje įsikūrusioje Žaislotekoje vyks gausybė veiklų: kieme lauks karšta kakava ir Kalėdų senelio paštas, o viduje – staigmenos, įdomūs susitikimai, edukacijos, žaidimai ir iškilmingas „Knygų Kalėdų“ atidarymas su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla.

Renginio organizatoriai kviečia atvykti su dovanomis: atsinešti žaislų ar stalo žaidimų, kuriais galėsite mainytis su kitais Žaislotekos lankytojais arba akcijai „Knygų Kalėdos“ skirtų knygų, kurias norite padovanoti bibliotekai.

Renginys nemokamas ir atviras visiems.

Kada? Gruodžio 7, šeštadienį, nuo 12 iki 18 val. Kur? Z. Kuzmickio biblioteka-muziejus, Raseinių g. 26.

Žiemos koncertas „Balta, balta, kur dairais“

Praleiskite jaukų vakarą su savo šeima kalėdine dvasia alsuojančiame koncerte, kuris vyks gruodžio 8 dieną, Teatro klube. Koncerte skambės šviesiausios melodijos iš kino filmų, miuziklų, kalėdinės dainos, pasakos ir lopšinės. Muzikinę pasaką kurs Kauno muzikinio teatro artistės Viktorija Streiča, Kristina Siurbytė, Akvilė Garbenčiūtė bei muzikantai Marius Bučys ir Arūnas Šerpytis.

Kada? Gruodžio 12 d. Kur? Raudondvario dvaras. Bilietai: http://bit.ly/2RcldZT

Grupės „Lemon Joy“ kalėdinis koncertas

„Lemon Joy“, viena garsiausių ir populiariausių Lietuvos grupių, kviečia į kalėdinį koncertą, kuriame atliks savo populiariausius hitus, tarp kurių bus ir naujausio albumo „Willkommen“ dainos. Tai reta proga išgirsti šios grupės dainas gyvai. Kiekvienas „Lemon Joy“ koncertas – labai laukiamas įvykis Lietuvos muzikos pasaulyje.

Kada? Gruodžio 20 ir 21 d. Kur? Renginių oazė, Baltų pr. 16 Bilietai: http://bit.ly/34Lri3h

Koncertas „Kalėdų paslaptis: legendinės Ellos Fitzgerald dainos“

Šventinę nuotaiką sužadins ir į spalvingą džiazo pasaulį žiūrovus nukels Kauno valstybinėje filharmonijoje vyksiantis koncertas, prikelsiantis džiazo karalienės Ellos Fitzgerald dainas. Jas gruodžio 21 dieną atliks aksominio balso savininkė, Estijos džiazo muzikos dainininkė Sofia Rubina-Hunter. Jei pasiilgote džiazo melodijų, šis koncertas skirtas jums.

Kada? Gruodžio 21, šeštadienį. Kur? Kauno valstybinė filharmonija, L. Sapiegos g. 5.

Bilietai: http://bit.ly/2DFnkNN