Renginiai

Kauno rutušės gimtadienyje – ekskursija su budeliu

Liepos 28 d. 10:30 val. visi kauniečiai ir miesto svečiai rinksis švęsti 475-ąjį rotušės gimtadienį. Tokia data ir laikas pasirinktas atsigręžiant į Kauno istoriją. Būtent tokiu metu 1542 m. buvo pradėti kloti mūrinės rotušės pamatai.

Šventė prasidės istorinio miesto burmistro sveikinimu iš rotušės balkono. Muzikinį pasirodymą kauniečiams dovanos jau ne vienerius metus kartu grojantis gitaros ir fleitos duetas: Ona Peičiūtė ir Aistė Rimkutė. Gimtadienio šventėje taip pat netrūks spalvingų, į orą paleistų balionų, vyks muilo burbulų šou.

Baltojoje salėje vyks iškilmingas bendradarbiavimo sutarties pasirašymas, kuri suvienys Rotušės aikštės draugiją, Senamiesčio draugiją ir Kauno miesto muziejaus bendruomenę siekti tolimesnio rotušės klestėjimo.

Drąsiausieji kviečiami nemokamai dalyvauti ekskursijoje „Kur veda rotušės požemiai“ ir sutikti iš viduramžių atklydusį budelį. Ekskursijos vyks 12:30 val.; 14:30 val. ir 16:00 val. Norintiems dalyvauti ekskursijoje būtina išankstinė registracija tel. (8 37) 208 220 arba el. paštu [email protected]