Naudinga žinoti Renginiai

Kaziuko mugė „išsikrausto“ iš Laisvės alėjos

Tradicinių verbų šiemet Laisvės alėjoje nebeišvysime

Pirmą kartą per septyniolika metų Kaziuko mugė nevyks Laisvės alėjoje. 2017-ųjų metų Kazimiero mugė persikels į  Nemuno salą, šalia „Žalgirio“ arenos.

Mugės organizatoriai teigia, kad naujoji vieta strategiškai patogesnė – čia geras susisiekimas, o prekybai – didelės erdvės, tad lankytojams tai labiau patiks. Tiesa, patys gyventojai nėra nusiteikę taip optimistiškai. Centre gyvenantis Jonas teigė, kad toks sumanymas tikra nesąmonė: „Šitiek metų mugė vyko Laisvės alėjoje ir viskas buvo gerai, o dabar kažkas nusprendė, kad turi būti kitaip. Kaziukas neatsiejamas nuo Laisvės alėjos. O tuose laukuose aš nežinau ar bus kam gerai, juk pavasarį dar ir lietus šaltas ir vėjai. Nemanau, kad tai geras sumanymas“,  – savo mintimis dalinasi Jonas.

Pernai situacija klostėsi analogiškai – mugės organizatoriai ir savivaldybė buvo paskelbusi, kad mugė persikels į Aleksoto aerodromą, tačiau vėliau savivaldybės atstovai persigalvojo ir leido mugę rengti tradicinėje vietoje – Laisvės alėjoje ir dalyje Senamiesčio.

Šiais metais Kaziuko mugė vyks kovo 10 – 12 dienomis.