Šiandien rajone

Kiek Kaune yra gerų meistrų? Atsakymų ieškojo „Laisvės piknike“

Štai, kiek žmonių apsilankė jau ketvirtus metus organizuotame „Laisvės piknike“.

Praėjusį savaitgalį vykusiame „Laisvės piknike“ kauniečiai ir miesto svečiai galėjo ne tik dalyvauti karštose diskusijose, kurias vedė žymiausi Lietuvos žmonės, bet ir išbandyti savo jėgas, miklumą ir sumanumą įvairiose užduotyse bei žaidimuose. Šiemet šis idėjų festivalis – dar įdomesnis, interaktyvesnis ir žaismingesnis.

Išbandė naują profesiją

Šiemet didžiulio dėmesio sulaukė ne tik Diskusijų, bet ir Pramogų zona, stebinusi lankytojus žaidimų įvairove ir gausa – nuo aktyvių pramogų iki galvą pasukti ir žinias pademonstruoti verčiančių užduočių.

Viena populiariausių ir labiausiai festivalio lankytojų smalsumą pakursčiusių pramogų – atlikti testą ir sužinoti, koks meistras esi, ir pabandyti atlikti meistro darbus. Tai naujos darbų pasiūlymų visų profesijų meistrams „PortalPRO“ idėja.

Interneto svetainėje www.meistrotestas.lt patalpintame žaidime „Laisvės pikniko“ metu sudalyvavo net 369 žmonės. Daugiau nei pusė dalyvių puikavosi „Meistro su sąlyga“ nominacija, o 36 proc. jų buvo paskelbti „Meistrų karaliais“ – aukščiausiu meistrystės įvertinimu.

Kol vieni suko galvą ir atsakinėjo į testo klausimus, kiti jau laukė praktinių užduočių. Sutvarkyti čiaupą, iš kurio nenumaldomai bėga vanduo, sutaisyti durų spyną – šios ir kitos namų buities užduotys tapo smagiu žaidimu. Kiekvienas atlikęs užduotis buvo apdovanotas specialiais „PortalPRO“ komandos prizais.

Gavo pasiūlymą

Tie, kuriems „Laisvės piknike“ įveiktos meistravimo užduotys buvo itin lengvos ir paprastos, užsiregistravo ir tapo „PortalPRO“ partneriais. Tai atvira ir skaidri klientų darbų pasiūlymų platforma, prie kurios kviečiami prisijungti visi Lietuvos meistrai, norintys dirbti panašiu principu, kaip dirba šiuolaikinės pasaulinio lygio kompanijos, tokios kaip UBER ar BOLT.

Šioje mobiliojoje aplikacijoje realiu laiku skelbiami visi darbai, kuriuos reikia atlikti daugiabučiuose namuose. Platformoje, kurios veikimo principas pagrįstas dalijimosi ekonomika, skelbiami daugiau kaip 190 tūkstančių namų ūkių klientų remonto darbų pasiūlymai. „PortalPRO“ komandos siekis – pasiūlyti meistrams gausybę garantuotų užsakymų, galimybę dirbti kiek norima ir kada norima, ir, žinoma, padoriai užsidirbti. Taip siekiama skatinti tiek patyrusius, tiek pradedančiuosius meistrus kurti skaidrią ir socialiai atsakingą verslo aplinką.

Nuotraukų galerijoje  – akimirkos iš šių metų „Laisvės pikniko“: