Renginiai Šiandien rajone

„Kiemų šventė“ sugrįžta: kaip jai pasiruošti?

Jau trečiąjį kartą Laisvės alėja virs vienu dideliu kiemu, kuriame nusidrieks bene ilgiausias stalas mieste. „Kiemų šventėje“ laukiami visi norintys švęsti kaimynystę ir draugystę. Susitinkame gegužės 23 d. kartu paminėti Tarptautinę kaimynų dieną!

Jei didžiausiame kaimynų susibūrime dar nedalyvavote ir jaučiatės nedrąsiai, paruošėme atmintinę, kuri padės tinkamai pasiruošti šventei:

✔️ Apie dalyvavimą šventėje praneškite ne tik pažymėję Facebook‘e, bet ir užpildę registracijos formą: http://tiny.cc/dalyviu-registracija

✔️ Jei į šventę atvyksite su bendruomene, įstaiga ar klase ir turite savo simbolį (pvz., vėliavą) – pasiimkite jį.

✔️ Tam, kad stalas būtų išties ilgas, nepamirškite stalo bei kėdžių – visus juos sujungsime į vieną. Stalus puošime baltomis staltiesėmis, todėl pasiimkite ir ją.

✔️ Šių metų akcentas – gėlės. Jomis galime puoštis patys, gėlių puokšte pagyvinti stalą ar pradžiuginti į šventę atėjusį kaimyną.

✔️ Kokia gi šventė be vaišių? Paruoškite savo mėgstamą patiekalą, kuriuo būtų lengva pasidalinti su kaimynu ar praeiviu, apie šventę sužinojusiu netyčia užsukus į Laisvės alėją.

✔️ Kiemų šventėje ne tik stiprinama draugystė, čia taip pat mezgasi naujos pažintys! Todėl vietą prie stalo paruoškite ne tik sau, bet ir pašnekovui, galinčiam tapti draugu.

✔️ Šventėje nevartosime alkoholio, nes jo šventinei nuotaikai sukurti visai nereikia.

✔️ Kadangi šių metų tema – darna su aplinka, todėl vienkartiniams indams sakome griežtą ne! Atsineškite sau mielus indus iš kurių skanu valgyti. Taip neteršime aplinkos, taupysime gamtos resursus ir atrodysime estetiškai.

✔️ Jeigu užkandėles pirksite, pasistenkite nusipirkti su kuo mažiau plastikinių ir kitų pakuočių. O jeigu visgi nepavyktų, tuomet prašysime savo pakuotes pasiimti su savimi po renginio ir surūšiuoti.

✔️ Šventėje nenaudosime oro balionų, petardų, konfeti ir kitų dalykų kurie teršia aplinką.

✔️ Jeigu vykstate iš vieno miesto, pasieškokite pakeleivių ir atvykite pilnesniais ekipažais arba viešuoju transportu. Diskusijoje parašykite kas ieško arba siūlo prisijungti bendram atvykimui.

Dabar, kai žinote kaip pasiruošti šventei, registruokitės, dalinkitės žinia apie šį renginį su kaimynais ir susitinkame prie vieno didelio stalo!

Laikas: gegužės 23 d., 19:00 – 21:30 (pasiruošimas nuo 18:00)
Vieta: Laisvės alėja, Nepriklausomybės aikštė (prie Soboro)

Organizatoriai: Kiemo galerija, Kaunas 2022, UAB „Kauno centro būstas“.
Partneriai: Kūrybos kampas 360°

Šventėje gali būti filmuojama ir fotografuojama.