Renginiai

Laisvės alėją užpildžiusi „Kiemų šventė“ viliojo gera nuotaika

Šiltą ketvirtadienio vakarą Laisvės alėjoje skambėjo juokas, dainos ir linksmi šūksniai. Taip kauniečiai sutiko „Kiemų šventę“. Po liepomis, nuo fontano ir Maironio gatvės, nutįsusi baltai padengtų stalų eilė lūžo nuo atsineštų gėrybių.

Bendromis „Kauno centro būsto“, „Kiemo galerijos“ įkūrėjo Vytenio Jako ir menininkės Giedrės Do jėgomis įgyvendinta šventė abejingų nepaliko – susirinkę žmonės laiką leido smagiai. Šalia Nacionalinio Kauno Dramos teatro sukosi šokėjų poros, gyvai grojo jaunuolių grupė, kaimynai sveikino kaimynus, dalinosi vaišėmis, prie kai kurių stalų skambėjo ir dainos.

„Labai smagus renginys, seniai kažko tokio reikėjo. Iš pradžių galvojau, kad gal niekas ir nesusirinks dėl lietaus. Bet kai pro langus pamačiau sujudimą, atėjau. Labai patinka“, – džiaugėsi Centro gyventoja Jadvyga.

Čia pat kavinėje prie staliuko prisėdę iš Prancūzijos į Kauną darbo reikalais atvykę vyrai neslėpė susižavėjimo: „Tikrai negalvojome, kad Kaune tokios šventės vyksta – labai viskas gražu ir smagu. Kitą kartą ir patys galbūt sudalyvausime“, – smagiai nusiteikę kalbėjo užsieniečiai.

Tardama sveikinimo žodį susirinkusiems, „Kauno centro būsto“ vadovė Jurgita Jurevičiūtė-Balčiūnaitienė sakė, kad pradžioje nesitikėjo tokios renginio sėkmės: „Prisipažinsiu, iš pradžių abejojau, tačiau kai pradėjome viską derinti, pamatėme be galo didelį susidomėjimą. Todėl labai smagu matyti tiek daug susirinkusių kaimynų. Prižadame, kad tokią šventę organizuosime ir kitąmet“, – kalbėjo „Kauno centro būsto“ vadovė.

Daugiau šventės akimirkų fotogalerijoje.