Renginiai Šiandien rajone

„Laisvės piknikas“: tautos patarimai valdžiai

Festivalio metu dalyviai turės galimybę dalyvauti ne tik įdomiose diskusijose, bet ir papramogauti.

Rugpjūčio 26 dieną, Nemuno saloje vyks idėjų festivalis „Laisvės piknikas“. Jo esminis tikslas – pasidalinti pasiūlymais, rasti sprendimus, kad valstybė ir jos piliečiai gyventų geriau. Festivalio dalyviai kartu su valstybės vadovais, ekonomistais, politikais, visuomenės veikėjais dalyvaus viešuose debatuose, idėjų generavimo dirbtuvėse, klausimų-atsakymų sesijoje.

Preliminari „Laisvės pikniko“ programa:

10:00-18:00 Diskusijų erdvėje vyks diskusijos, debatai, idėjų generavimo sesijos. Tikslas – ieškoti kiek įmanoma konkretesnių idėjų ir problemų sprendimo būdų žvelgiant į valstybės ateitį.

10:00-18:00 Visuomeninėje erdvėje įvairios organizacijos (NVO, jaunimo organizacijos, universitetai, hobių klubai, kariuomenė) pristatys savo veiklą, suteiks progą visiems norintiems susipažinti ir išbandyti tai, ką jie daro.

10:00-18:00 Pramogų erdvėje festivalio svečiai gali sportuoti, išmėginti įvairias aktyvias pramogas, dalyvauti varžybose arba tiesiog piknikauti ir smagiai leisti laiką.

15:00-19:00 Muzikos erdvėje pasirodo įvairios jaunos grupės, dideliuose ekranuose demonstruojami specialiai festivaliui sukurti ir apie Lietuvą pasakojantys klipai.

15:00-19:00 Kino erdvėje ant didelio ekrano rodomi lietuviški meniniai, dokumentiniai ir trumpametražiniai filmai

19:00-20:00 Didžiojo koncerto pradžia, „Laisvės TV“ sezono atidarymas, naujų laidų ir veidų pristatymas, trumpas sugeneruotų idėjų pristatymas

20:00-21:00 Speciali „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“ laida

21:00-23:30 Žinomų Lietuvos atlikėjų pasirodymas

23:30-00:00 Fejerverkai ir atsisveikinimas.

00:00-02:00 Naktinės programos pradžia: naktinis tinklinio turnyras, filmų peržiūra, elektroninės muzikos atlikėjų pasirodymai

Renginio organizatoriai pasirūpins daugiavaikių ir socialiai remtinų šeimų transportu ir vaišėmis. Šventės metu alkoholiu prekiaujama nebus, jo vartojimas – taip pat nepageidaujamas. Valdžios atstovai bus kviečiami dalyvauti festivalyje, tačiau politinė reklama bus draudžiama: partijos savo palapinių, reklaminių renginių neturės.

Daugiau informacijos apie festivalį rasite čia.