Naudinga žinoti

„Mano BŪSTAS“ kalėdinėmis dekoracijomis puoš daugiabučio kiemą

Didžiausia Lietuvoje daugiabučių namų administravimo įmonė „Mano BŪSTAS“ artėjančių Kalėdų proga užsimojo vienam daugiabučio namo kiemui padovanoti gerokai ryškesnes šventes – jau gruodžio pradžioje įmonės atstovai žada šviečiančiomis dekoracijomis viename miestų, kuriame įmonė vykdo savo veiklą, papuošti burtų keliu išrinktą daugiabučio kiemą.

Lapkričio mėnesį įmonės „Mano BŪSTAS“ klientų erdvėje ir aplikacijoje „eBŪSTAS“ visi esami ir nauji vartotojai yra kviečiami dalyvauti čia patalpintoje apklausoje dėl Kalėdinių puošmenų daugiabučio namo kieme, o jau kitos savaitės pabaigoje, prieš prasidedant kalendorinei žiemai, vienam iš didžiausią balsavusių kaimynų dalį subūrusių namų atiteks pats ryškiausias prizas šiais metais – Kalėdų šviesomis nušvitęs namo kiemas!

„Mano BŪSTAS“ ragina pradžiuginti save ir savo kaimynus bei, saugiai leidžiant laiką namuose ir valdydant savo būstą išmaniai, su programėle „eBŪSTAS“, kviečia išvysti, kaip vos poros mygtukų paspaudimu, jūsų daugiabučio namo kiemas tampa ryškiausia Kalėdų puošmena.

„Dėl pandemijos šiais metais artėjančias šventes gyventojus kviečiame, skatiname ir linkime pasitikti bei paminėti savo namuose. Jau dabar matome, jog visi šalies miestai pradeda pasiruošimą šventiniam sezonui, puošia pagrindines miestų eglutes, svarbiausias miestų gatves, tačiau skatina žmones nesibūriuoti, stebėti eglių įžiebimo transliacijas, papuošimais džiaugtis atsakingai, ne būryje, bet tuo pat metu su ta pačia nuotaika bei tikslu – kad visi liktume sveiki. Savo ruožtu mes taip pat norime šventes padaryti šviesesnes, džiaugtis ne tik išpuoštu miesto centru, bet ir savo kiemu. Šios Kalėdos bus visiems kitokios, bet gal per jas dar stipriau pajusime tikrąją kalėdinę dvasią, visi atskirai, bet tuo pat metu ypatingai vieningai“, – pasakoja „Mano BŪSTAS“ direktorius Mindaugas Genys.

Anot įmonės direktoriaus, apie konkurse nugalėjusį namą įmonė praneš jau gruodžio pradžioje, o jo kiemo papuošimo darbai numatomi antrą gruodžio savaitę. „Kaip tiksliai atrodys nugalėjusio daugiabučio namo kiemas atskleisti nenorime, tačiau galime išduoti, jog jis tikrai atspindės švenčių dvasią. Be abejonės, kiemo papuošimo, elektros tiekimo ir kitos išlaidos namo gyventojams bus mūsų dovana ir namo gyventojams nieko nekainuos“.

Didžiųjų metų švenčių proga „Mano BŪSTAS“ kasmet organizuoja įvairias akcijas, kuriomis siekia didinti gyventojų įsitraukimą į būsto valdymo reikalus ir atsakingą bei bendruomenišką kaimynystę. Tiesa, šį kartą Kalėdinės dvasios skleidimas, dėl pasaulinės viruso pandemijos, turėjo būti pakoreguotas.

Kaip teigia įmonės vadovas, šie metai visiems gyventojams, tarp jų ir įmonės klientams, nuo pat pradžių buvo kitokie. Jie mokė ir vis dar moko keistis ir į aplinką žvelgti ramiau bei elgtis atsargiau. Kalėdų laukimas negali būti kitoks: privalome saugoti save bei kitus ir vietoje minios rinktis laiką namuose. Visgi, šis metas gali būti jaukus ir smagus, o svarbiausia – saugus!

Praėjusiais metais įmonė „Mano BŪSTAS“, bendradarbiaudami su „Maltos ordino“ savanoriais, surengė akciją, kurios metu aplankė beveik 200 vienišų, įmonės administruojamuose daugiabučiuose namuose gyvenančių, senelių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Šilutėje, Alytuje ir Radviliškyje. Prieš pat didžiąsias metų šventes įmonės atstovai ir „Maltos ordino“ savanoriai seneliams dovanojo kalėdinius pyragus, taip atkreipdami gyventojų dėmesį į bendruomeniškumą ir pagalbą gyvenantiems šalia.

Daugiau apie šių metų „Mano BŪSTAS“ Kalėdinę akciją ir jos taisykles galite sužinoti: https://kaledos.manobustas.lt