Šiandien rajone

„Mano BŪSTAS“ palaiko kauniečių kalėdines tradicijas

Taip Šilainių Kalėdų eglė atrodė pernai. O kokia ji bus šiemet? Kviečiame pamatyti gruodžio 13 dieną!

Kaunas šiemet turi ne tik kosminę, išskirtinę Kalėdų eglutę Rotušės aikštėje, bet ir įžiebs dar vieną daugiausiai gyventojų turinčiame rajone. Kalbame apie Šilainius, kur gruodžio 13 dieną „Santaros“ gimnazijos salėje vyks šventinis koncertas, o po jo tradiciškai bus įžiebta rajono bendruomenės eglutė.

Pasak Šilainių seniūnaičio Jono Marcinkaus, kalėdinės tradicijos suburia ir suvienija rajono gyventojus. Juk kalėdinė eglė neretai tampa susitikimų vieta.

„Siekiame, kad mūsų įžiebta eglė ir toliau išliktų pačia gražiausia bendruomenės egle Kaune. Esu dėkingas mūsų bendruomenės nariams ir verslo partneriams, leidžiantiems šiai tradicijai gyvuoti. Sakau nuoširdų AČIŪ jau ne pirmus metus šventę remiančiai įmonei „Mano BŪSTAS“, taip pat prisidėjusioms Šilainių ugdymo įstaigoms“, – teigia Šilainių seniūnaitis.

Paklaustas, kuo šių metų kalėdinis renginys Šilainiuose bus išskirtinis, J. Marcinkus pabrėžė, kad šventės kulminacija bus ne eglutės įžiebimas, bet šventinis vaikų koncertas: „Šventės vinis bus koncertas, kuriame pasirodys talentingiausi Šilainių vaikai. Juk Kalėdų labiausiai laukia būtent jie. Pastebiu, kad vaikai ir jaunimas noriai lanko įvairius būrelius, mokosi šokti, dainuoti, piešti, bet, deja, jie neturi kur parodyti savo meninių gebėjimų. Todėl eglutės įžiebimo proga skiriame jiems sceną parodyti savo meistrystę ir talentą.“

Visą renginio programą rasite čia: