Kalba ekspertai Naudinga žinoti

„Mano nuoma“ skatina naują požiūrį į nuomos paslaugas

Jei tenka išvykti iš Lietuvos ilgesniam laikui ar persikelti į kitą būstą, o senąjį norite nuomoti ir neįsivaizduojate nuo ko pradėti; jei pavargote nuo neatsakingų ir netvarkingų nuomininkų, o gal trumpam vykstate į kitą miestą, tačiau norite namų jaukumo, o ne viešbučio kambario – šiais klausimais Jums tikrai padės „Mano nuoma“ specialistai. Jie ne tik patars, sutvarkys visus reikalingus dokumentus bei sutartis, prižiūrės, kad būtų atsiskaitoma laiku, o esant pageidavimui – pasirūpins ir būsto priežiūra.

Nuomos paslaugos „vienose rankose“

Pastatų priežiūros paslaugas teikianti įmonė „Mano Būstas“ siūlo visus nuomos rūpesčius patikėti profesionalams – „Mano nuoma“ ir nebesukti galvos dėl buto priežiūros bei tinkamiausių nuomininkų paieškos.

Nesvarbu, turite naują ar seną butą, „Mano nuomos“ specialistai padės jį išnuomoti arba pasiūlys Jums priimtiniausią variantą. Iš pirmo žvilgsnio ši paslauga gali pasirodyti panaši į tas, kurias siūlo nekilnojamojo turto brokeriai. Tačiau pastarieji tampa tarpininkais tik trumpą laiką, o įmonės „Mano nuoma“ specialistai – ilgalaikiais partneriais. Be to, netaikomas nuomininko suradimo mokestis, kuris įprastai mokamas kiekvienam brokeriui. Paruošiamos nuomos sutartys, kontroliuojamas pasirašymas bei vykdymas, o artėjant sutarties pabaigai, nuomininkams yra suteikiama galimybė pratęsti sutartį arba pasiūlomas kitas butas. Tad ne tik nevargsite ieškodami nuomininko, bet dar ir sutaupysite.

Atsakomybė – ne Jūsų rūpestis

Partnerystės ir dalinės atsakomybės principas taikomas nepriklausomai nuo to, ar nuoma ilgalaikė, ar trumpalaikė. Pastaroji gali būti puiki alternatyva, jei patys vykstate atostogauti ir nenorite palikti neprižiūrimo buto – jį išnuomoję turite galimybę papildomai uždirbti.

Jūsų butu pasirūpins būsto priežiūros specialistai, kurie paruoš reikiamus dokumentus, sutartis, užtikrins laiku pervedamą nuomos mokestį ir laiku mokamus komunalinius mokesčius, vykdys skaitiklių rodmenų nurašymus.

Apsistojusius svečius pasitiks ir išlydės konsultantas, o po kiekvieno svečio apsilankymo kambariai bus sutvarkomi ir išvalomi. Pasinaudojus buto nuomos administravimo paslauga, būsto savininkui suteikiama garantija, kad išnuomojęs savo butą neterminuotam laikui, jis jį ras tokį patį, kokį išnuomojo. Galimos ir papildomos paslaugos: santechniniai, elektros ir kiti smulkūs remonto darbai, būsto apsauga, baldų, daiktų perkėlimas ir iškraustymas, turto ir civilinės atsakomybės draudimas.

Įmonės specialistai prisiima visą atsakomybę bei riziką dėl nemokumo ir skolų išieškojimo – tuo rūpintis Jums neteks, nes visuomet laiku sulauksite nuomos mokesčio. O jei esate nuomininkas, Jums maloniai primins atėjus laikui mokėti nuomą bei vykdys komunalinių paslaugų kontrolę. Tad, jei esate nuomotojas, nereikės nerimauti, kad butą nuomojantis žmogus laiku nesumokės, nes atsakingi specialistai pasirūpins, jog mokesčiai būtų mokami laiku. „Rizika dėl nemokumo ir problemos dėl skolų išieškojimo už buto nuomą – mūsų darbas“, – tikina paslaugos kuratorius įmonėje Sergejus Klodt.

Jei teks spręsti nemalonius klausimus su kaimynais dėl netinkamo nuomininko elgesio, turėsite atstovą, kuris atstovaus jūsų interesus.

Nuo šiol nebeteks daugiau vargti sprendžiant nekilnojamojo turto valdymo klausimus ir problemas.

Daugiau informacijos – http://www.manonuoma.lt/ arba skambinkite telefonu: 8 700 55 966.