Kalba ekspertai

Meistrų susidomėjimas darbo sau galimybėmis auga

Dalijimosi ekonomika grįstos darbų pasiūlymų meistrams sistemos „PortalPRO“ susidomėjimas auga ir toliau. Antrojo karantino metu prie šios platformos prisijungė rekordinis skaičius meistrų, dalis jų „PortalPRO“ pasirinko dėl šiuo metu sustabdytų pastovių veiklų, kiti – kliaudamiesi draugų rekomendacijomis.

Prieš daugiau nei metus Lietuvoje dirbančius meistrus pasiekė visai nauja meistrų meistrams sukurta darbų pasiūlymų platforma „PortalPRO“.

Prisijungę prie šios aplikacijos meistrai čia gali rasti daugybę skirtingų darbų pasiūlymų įvairiuose šalies miestuose, o pagrindinis sistemos išskirtinumas – meistrai patys planuoja savo užimtumą, kokius darbus nori atlikti ir šių darbų užsakymų atlikimo laiką.

Nors „PortalPRO“ nemažo susidomėjimo sulaukė jau savo starto pradžioje, karantino metu prisijungusių prie platformos meistrų skaičius pradėjo augti dar sparčiau.

Šiuo metu prie „PortalPRO“ sistemos jau yra prisijungę 3000 meistrų, iš kurių 853 sertifikuoti platformos partneriai visoje Lietuvoje.

„PortalPRO“ platformos paslauga besinaudojantys meistrai jau ne kartą atviravo apie puikias galimybes užsidirbti, o jų pajamos, atliekant per platformą siūlomus darbus, išaugo kelis kartus.

Kaip pasakoja „PortalPRO“ e-komercijos direktorius Eimantas Vadeika, skaičiuojama, jog darbščiausi prie platformos prisijungę meistrai per mėnesį gali uždirbti iki 5–6 tūkst. eurų neatskaičius mokesčių.

„Džiaugiamės, jog ir karantino metu galime fiksuoti nuolat didėjantį naujų „PortalPRO“ meistrų skaičių. Taip pat labai džiugu, kad meistrai, prie „PortalPRO“ prisijungę dar platformos starto metu, neatsisakė bendradarbiautiir šiuo savo pasirinkimu yra patenkinti iki šiol“, – teigia E.Vadeika.

Štai Klaipėdoje santechnikos darbus atliekantis Algirdas sako, jog šio sprendimo tikrai nekeistų. „Būčiau labai patenkintas, jei „PortalPRO“ gyvuotų ir gyvuotų dar šimtą metų, man čia viskas tinka ir patinka, darbų užtenka, pajamos už atliktą darbą geros, esi pats atsakingas už savo laiką“.

Tuo tarpu šiaulietis Mindaugas, užsiimantis stambios apimties statybos ir apdailos darbais, pasakoja, jog sulaukęs 38-erių pajuto, kad atėjo laikas keisti savo darbo specifiką ir darbą privačioje įmonėje, draugų rekomendacijomis paskatintas, iškeitė į galimybę susirasti darbų užsakymų per „PortalPRO“.

„Aš čia nusiskundimų neturiu. Aišku, neslepiu, kad pradžioje buvo baisu, bet viską perpratau tikrai greitai, naudotis „PortalPRO“ programėle yra tikrai lengva, darbų pilna, pats sprendi už kiek atliksi darbus. Kažkada pažįstamas platformą rekomendavo man, o dabar jau ir aš tai darau“, – pasakoja „PortalPRO“ meistras Mindaugas.

„PortalPRO“ sistemoje meistrai gali rinktis iš santechnikos, elektros ar bendrastatybinių darbų užsakymų, tarp kurių:

– Elektros ūkio remonto darbai;

– Silpnų srovių sistemų remonto darbai;

– Telefonspynių, automatinių vartų, kelio užtvarų remonto darbai;

– Vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų remonto darbai;

 

– Karšto vandens sistemos remonto darbai;

– Šildymo sistemos remonto darbai;

– Šalto vandens ir nuotekų sistemos remonto darbai;

– Lietaus nuotekų sistemos remonto darbai;

 

– Pastato konstrukcijų ir gerbūvio remonto darbai;

– Blokinių namų fasadų remonto darbai;

– Stogo dangos, konstrukcijų ir sistemų remonto darbai.