Kalba gyventojai Naudinga žinoti

Namo vadybininkas – geriausias patarėjas daugiabučio priežiūros klausimais

Kaunietė Ilona yra patenkinta „Dainavos būsto“ pastatų administravimo vadybininko Kęstučio Pašvensko darbu.
Kaunietė Ilona yra patenkinta „Dainavos būsto“ pastatų administravimo vadybininko Kęstučio Pašvensko darbu.

Nors vasarą mėgaujamės ilgomis, saulėtomis dienomis, bet naktį grįžti į tamsoje skendinčią laiptinę tikrai nesinori. Savanorių prospekte gyvenanti Ilona džiaugiasi, kad jų laiptinėje nuo šiol visada šviesu ir saugu. Moteris su kaimynais dėkoja jų namą prižiūrinčiam „Dainavos būsto“ klientų asmininiam vadybininkui Kęstučiui Pašvenskui už operatyviai suorganizuotus laiptinės apšvietimo darbus.

„Noriu nuoširdžiai padėkoti namo vadybininkui Kęstučiu Pašvenskui už suorganizuotus darbus. Juo galima pasikliauti, – sako kaunietė Ilona ir pridūrė, – Ilgą laiką problemų name nekyla, o net jei kas nors atsitiktų, tai žinau, kur galiu kreiptis pagalbos.“

Daugiabutyje, kuriame gyvena Ilona, įrengti nauji šviestuvai ne tik veikia nepriekaištingai, bet ir padeda jai ir kaimynams sutaupyti. Nuo šiol jie gaus mažesnes sąskaitas už bendrose patalpose sunaudotą elektrą.

Pasak pastatų priežiūros specialistų, šviestuvai su judesio davikliais yra efektyviausia energijos taupymo priemonė. Šviesa laiptinėje užsidega tik žmogui įžengus į patalpą ir išsijungia savaime, praėjus nustatytam laikui. Tyrimai rodo, kad taupus bendrųjų erdvių apšvietimas sumažina elektros energijos suvartojimą beveik 30 proc.