Kalba gyventojai

Namo vadybininkas – pagalbininkas visais klausimais

„Šilainių būsto“ pastatų administravimo vadybininkas Martynas Naujokas už profesionalų ir nuoširdų darbą sulaukė gyventojos padėkos.
„Šilainių būsto“ pastatų administravimo vadybininkas Martynas Naujokas už profesionalų ir nuoširdų darbą sulaukė gyventojos padėkos.

Baltijos g. 66-ajame name gyvenantys šilainiškiai šiandien gyvena žymiai šilčiau ir jaukiau. Šiame name gyvenanti kaunietė Vanda dėkoja jų namą administruojančiam „Šilainių būsto“ pastatų administravimo vadybininkui Martynui Naujokui už profesionalų darbą ir suorganizuotą tarpblokinių namo siūlių remontą. Kodėl ir  kada šiuos darbus name reikia atlikti, pasiteiravome pastatų priežiūros specialisto.

Pelijančios sienos, šalčio pojūtis kambaryje, vandens garų kondensacija ant sienų, dėl drėgmės gendanti buto apdaila, yranti namo konstrukcija – tai pagrindinės bėdos, kurių priežastis yra netvarkingos tarpblokinės namo siūlės. Siekiant palengvinti kaimynų gyvenimą, apsaugoti namo konstrukcinius elementus nuo ardymo, atliekamas tarpblokinių namo siūlių remontas.

Anot gyventojos, nuo tada, kai buvo sutvarkytos tarpblokinės namo siūlės, jos bute žymiai jaukiau: „Dabar smagu namie būti, nes nesigirdi pašalinių garsų ir nepatenka drėgmė.“ Gyventoja dėkoja jos problemas išsprendusiam pastatų administravimo vadybininkui M. Naujokui.

Darbus organizavęs „Šilainių būsto“ pastatų administravimo vadybininkas atsižvelgė į gyventojos prašymą kuo skubiau imtis darbų: „Gyventoja guodėsi, kad kaip tik naują remontą daro. Jei per žiemą būtų likusios nesandarios siūlės, tai vėl pavasarį būtų tekę bute apdailą perdarinėti.“

Toks remontas gali būti atliktas tik šiltuoju metų laiku – pavasarį, vasarą arba rudenį. Jei pastebite, kad buto sienos drėksta, nedelsiant apie tai praneškite ir registruokitės darbams. Tai padaryti galite telefonu 8 700 55 966 arba kreipkitės į Jūsų namą administruojantį vadybininką. Jau užsiregistravusiems gyventojams tarpblokinės namo siūlės bus sutvarkytos jau šį pavasarį.