Kalba ekspertai

Į naujus metus – renovuotame name

15750260_1378068808893047_1920926184_n
Naujus metus gyventojai sutiks renovuotame name

Naujuosius metus Maironio g. 40 – ojo namo gyventojai sutiks renovuotame name. Nuo šiol jų akis džiugins ne tik sutvarkytas namo fasadas, bet ir, tikėtina, mažesnės išlaidos šildymui.

„Kauno centro būsto“  renovacijos projekto vadovas M. Ramelis pasakojo, kad renovacijos metu name buvo pakeisti langai, pagal vieningą projektą įstiklinti balkonai, pakeisti langai, apšiltintas stogas, fasadas, pakeistos durys. Taip pat modernizuotas šilumos punktas – įrengta dvivamzdė šildymo sistema, butuose pakeisti radiatoriai ir sustatyti termostatai.

Namo gyventoja Janina pripažino, kad gyventojai atlikta renovacija džiaugiasi. „Tarėmės, galvojome ar verta renovuoti namą, skaičiavome. Tačiau rezultatu džiaugiamės. Smagu, kad centre esame dar vienas sutvarkytas namas, tikiuosi ir kaimyniniai namai kada nors paseks mūsų pavyzdžiu,” – viliasi Janina.

Jei norite, kad Jūsų name taip pat būtų atlikti renovacijos darbai, kreipkitės į namą administruojantį vadybininką arba skambinkite į klientų aptarnavimo centrą numeriu 8 700 55 966.