Renginiai Šiandien rajone

Neeilinis reidas miesto centre: matuos dviračių greitį

Policijos pareigųnai matuos dviračių greitį

Pavasarį eismo dalyvių gretas gausiai papildantys dviratininkai sulauks policijos dėmesio. Pareigūnai organizuoja specialų reidą Kaune, kad akis į akį susitiktų su šių ekologiškų transporto priemonių šeimininkais ir primintų, jog jiems taip pat galioja Kelių eismo taisyklės.

 Tokia nekasdieniška policininkų iniciatyva šiemet papildys Saugaus eismo renginių programą Kauno mieste. Jos tikslas – ne bausti, bet informuoti, o sykiu ir paskatinti visus eismo dalyvius uoliau rūpintis savo bei aplinkinių saugumu gatvėse.

„Lietuvos saugaus eismo diena balandžio 6-ąją bus minima jau vienuoliktą kartą. Tai galimybė dar kartą visiems žmonėms priminti apie kelyje tykančias grėsmes ir Kelių eismo taisyklių reikšmę. Devynios iš dešimties eismo nelaimių įvyksta dėl žmogiškojo faktoriaus, todėl nuo kiekvieno iš mūsų tiesiogiai priklauso mūsų pačių, artimųjų bei kitų eismo dalyvių sveikata ir gyvybė“, – kalbėjo Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Balandžio 6-osios popietę nuo 15 val. pareigūnai darbuosis Nepriklausomybės aikštėje greta Kauno soboro. Į jų akiratį pakliuvę dviratininkai sulauks ir naudingų dovanų. Tądien Sporto halėje rengiamos didžiausios atšvaitų gaminimo dirbtuvės, kuriose darbuosis apie 500 Kauno darželinukų ir pradinukų. Vėliau savo kūrinius vaikai dovanos miestiečiams.

Saugaus eismo dieną Kaune pajus ne vien dviratininkai ar vaikai, bet ir visi kauniečiai. Lietuvos automobilių klubas kartu su Kauno apskrities policija kviečia prisijungti prie akcijos „Saugus kelyje – kai žinau!“ Ketvirtadienį nuo vidurdienio vairavimo mokykla „ARV-Auto“ atvers savo filialų duris visiems norintiems pasitikrinti Kelių eismo taisyklių žinias. Jaunesniems eismo dalyviams bus parengtos specialios užduotys. Mokyklos dėstytojai ir policijos pareigūnai atsakys į susijusius klausimus. Visų dalyvių laukia prizai.