Šiandien rajone

Paaiškėjo Draugystės parko likimas

Spalio 13 dieną vyko Draugystės parko uždarymo renginys. Šis susitikimas žymi parko rekonstrukcijos pradžią. Renginyje parko lankytojai sužinojo apie parko ateitį: kokie darbai bus atliekami ir kada jie bus pabaigti.

Parkas bus atnaujintas per metus

Susitikime su parko lankytojais dalyvavo Kauno miesto aplinkos skyriaus atstovai, Dainavos seniūnijos atstovai, atliekamos rekonstrukcijos darbų vadovai. „Darbus planuojame pabaigti per metus. Pradėsime nuo inžinerinių tinklų: pirmiausia lietaus nuotekų sistemą sumontuosime, drenažus įrengsime, bandysime nusausinti visą parką. Labiausiai norėčiau paprašyti žmones reaguoti į įspėjamuosius statybos ženklus“, – kalbėjo darbus atliekančios bendrovės „Avona“ statybos vadovas Gytis Donauskas. Žadama, kad po rekonstrukcijos čia atsiras dviračių, bėgimo ir riedučių takai, bus įrengtos vaikų žaidimų aikštelės.

Parko lankytojai tikisi gero rezultato

Pakalbinome į susitikimą susirinkusius kauniečius. Jie norėtų, kad parkas būtų kuo greičiau ir gražiau sutvarkytas. Dalis parko lankytojų tikisi, kad medžiai nebus iškirsti ir bus pastatyta daugiau suoliukų.

„Daug metų čia lankomės. Man labai patinka, kad šis parkas yra toliau nuo važiuojamosios dalies. Tai rami vieta poilsiui. Dar nepasitaikė čia kažkokių incidentų. Šiame parke susipažįstam, pabendraujam ir maloniai leidžiam laiką“, – pasakojo ilgametė parko lankytoja Elena. Moteris džiaugiasi, kad parkas bus tvarkomas, ir linki projektuotojams stiprybės.

Tikimasi pritraukti daugiau lankytojų

Draugystės parkas yra įsikūręs Dainavos mikrorajone, tarp Taikos bei V. Krėvės prospektų ir Kovo 11-osios gatvės. 2003 metais šis parkas buvo paskelbtas geriausiu urbanistiniu projektu. Tikimasi, kad atnaujinus parką čia apsilankys ne tik aplinkinių namų gyventojai, bet apsilankys žmonės ir iš kitų Kauno mikrorajonų bei svečiai iš kitų Lietuvos miestų.