Kalba gyventojai

Į pagalbą gyventojams – bet kuriuo paros metu

Dainavos mikrorajono gyventoja džiaugiasi sutvarkyta virtuvės kriaukle.
Dainavos mikrorajono gyventoja džiaugiasi sutvarkyta virtuvės kriaukle.

Kartais bėda daugiabučių gyventojus ištinka pačiu netinkamiausiu metu – vakare, kai norisi tiesiog ramiai ilsėtis po darbų. Tačiau būtent tuo metu nelaimė ištiko ponią Gražiną, gyvenančią V. Krėvės prospekto 85 name – jos virtuvės kriauklė užsikimšo.

Moteris bijojo, kad jos kriauklės niekas nesutvarkys, nes buvo jau vėlus vakaras. „Žmonės jau baigė darbą ir dar daug užsakymų turėjo, bet mums padėjo, nes mes visai negalėjome naudotis vandeniu“, – pasakojo Gražina.

Į moters prašymą operatyviai sureagavo „Dainavos būsto“ avarinės tarnybos technikai Eligijus Blaževičius ir Dalius Svidulevičius. Jie, vos tik gavę iškvietimą, atvažiavo į ponios Grąžinos butą ir sutvarkė užsikimšusią kriauklę. Avarinei tarnybai svarbu ne tik likviduoti avariją, bet tai padaryti per kiek įmanoma trumpesnį laiką.

Ponia Gražina meistrams negailėjo gerų žodžių: „Labai švariai viską išvalė ir gerai viską padarė. Dabar su vyru esam labai laimingi.“ Be to, meistrai ne tik sutvarkė kriauklę, bet ir davė gyventojai naudingų patarimų, kad ateityje ši problema nepasikartotų.