Naudinga žinoti

Penktadienio ir skaičiaus 13 sutapimas: lemtinga diena

Kai ateina 13-oji mėnesio diena ir jeigu ji sutampa su penktadieniu, prietaringieji mano, jog ši diena nesėkminga. Tačiau ar tikrai reikėtų bijoti, kai kalendoriuje pamatome penktadienio ir 13 dienos atsitiktinumą, o gal tai kaip tik gera diena ką nors pradėti, apie tai kalbiname vyriausią Lietuvos raganą Viliją Lobačiuvienę.

Kad ir kokių prietarų apie šią dieną sklando, V. Lobačiuvienė atkreipia dėmesį, kad yra pasidalijama tarsi į dvi stovyklas – prietaringųjų ir ne: „Yra vieni, kurie iš tikrųjų labai įtariai žiūri į skaičių 13. Jo bijosi, bando išvengti, nenori, kad butas, namas ar gatvė būtų su skaičiumi 13. Būtent, kad būtų ilgalaikis ar ilgesnis pažymėjimas su šiuo skaičiumi. Jeigu tai trumpalaikis pažymėjimas, tai žmonės jo ne taip bijosi.

Yra vis dėlto statistika, kad žmonės, jeigu perka tryliktą namą ar butą ir nori paskui jį parduoti, turi problemų. Jeigu ir atėjusiam pirkėjui šis butas labai tiks, jis jo nepirks vien dėl skaičiaus. Tai yra statistika. Atitinkamai tai rodo, kad žmonės vis dėlto kreipia į tai dėmesį. Kasdienybėje nekreipia, bet kai reikia rinktis, vis dėlto kreipia.

Bet yra žmonių, kurie sako: „Ai man labai gerai sekasi 13 dieną, ypač 13“. Jie pasitikrino, jie žino, jie myli tą skaičių, jie tą 13 visur, kur gali, bando užrašyti, bando visaip jį pritraukti. Bando 13 dieną pradėti, baigti ar tęsti kažkokius tai įvykius savo gyvenime. Tai čia jie būna prisijaukinę tą skaičių 13“.

Gimtadienis 13 – lemtinga diena

Vyriausia Lietuvos ragana teigia, jog būtent 13 dieną gimę žmonės yra ypatingi: „Bet pastebėjau ir savo darbo praktikoje, kad žmonės gimę 13 dieną, ypač tie rudeniniai, žieminiai yra vis dėlto pažymėti, kaip aš sakau, žmonės. Jų lemtys kitokios, jų karminės praeitys kitokios.

Jeigu įtariam, kad yra prakeiksmas, ir žmogus gimęs 13 dieną, tai susitvarkyti su prakeiksmu yra gerokai sudėtingiau. Jų lemtis yra kitokia. Jie dažniausiai yra pažymėti Dievo pirštu. Arba jiems nutinka kažkokie lemtingi dalykai, arba tiesiog jų gyvenimo įvykiai būna gerokai stipresni: gerąja ir blogąja prasme“.

V. Lobačiuvienė, nors ir sako, kad nėra labai prietaringa, tačiau tuomet, kai atlieka įvairias numerologines prognozes ir analizuoja kito žmogaus likimą, tikrai atkreipia dėmesį į tai, ar žmogus yra gimęs 13 dieną, nes skaičiai iš ties daug pasako: „Aš skaičiuoju jo gimimo datą ir jeigu jis gimęs 13 arba toje numerologinėje lentelėje yra atsikartojantis skaičius 13 arba 6, aš tikrai labai atkreipiu dėmesį ir žiūriu labai rimtai bei atsakingai. Tada domiuosi to žmogaus praeitimi, jo gimine, pasižiūriu jo delną, karminius dalykus. Ir iš to dažniausiai slypi ne būtinai prakeiksmas, bet kirčiai gali būti kaip ir prakeiksmo“.

Svarbi mėnulio padėtis

V. Lobačiuvienė aptaria mėnulio fazes ir pataria, kuriuo metu kokiems magiškiems ritualams pats metas: „Jeigu žmogus nori daryti pritraukimo ritualą, ypač meilės, santykių pagerinimo ir jei sutampa ir 13, ir dar penktadienis, ir jei tai būna jaunas mėnulis, tai bet kokios pritraukimo apeigos ar sėkmei, ar meilei, jausmams ar emocijoms, tai tam palanki diena.

Užsisenėjusį kivirčą, nutraukti kažkokius tai nereikalingus ar toksiškus santykius gerai tuomet, kai minėtas laikotarpis sutampa su delčios periodu. Kai bus dylantis mėnulis, tada apeigos bus pačios stipriausios norint kažko atsikratyti.

Jeigu yra priešpilnis, magiški ritualai padės paskatinti pradėtus darbus, verslą, visa tai, kas labiau susiję su materialiais dalykais.

Per pilnatį magiški ritualai, apeigos, būna patys stipriausi ir atliekami tuomet, kai kažko iš ties labai reikia, pavyzdžiui, sveikatos ar net norima ko nors atsikratyti. Tokiu metu jūsų prašymai gali būti labiausiai išgirsti, bet jie jau tikrai turi būti nejuokingi. Tuomet galima daryti apeigas, kurios gali būti ar namuose, ar miške, ar kryžkelėje“.

Ko vertėtų vengti?

Kaip teigia pašnekovė, žmonės, kurie išties bijo penktadienio ir 13 dienos sutapimo ir yra tikrai prietaringi, jiems nevertėtų pradėti kokių nors labai svarbių darbų ar kitų reikalų. Taip pat reiktų susilaikyti ir nuo santykių aiškinimosi.

„Jeigu jau iš anksto nupirkti bilietai skrydžiui, tai reiškia jau tave taip likimas veda už rankos ir tu turi nugalėti baimę, tą 13 dienos baimę ir tai nebūtinai blogai baigsis, gal tu tiesiog nustosi bijoti. Net jei tie, kurie bijosi 13 dienos, labai nori ką nors padaryti, pritraukti ar kažko atsisakyti, jie turėtų nugalėti savo baimę ir turi būtent tą dieną padaryti kokią nors apeigą per dylantį mėnulį ir penktadienį“, – įžvalgomis dalijasi V. Lobačiuvienė.