Kalba ekspertai Kalba gyventojai

Po namo renovacijos – žymiai šilčiau

„Šilainių būsto“ administruojamo Rasytės g. 22 namo gyventojai džiaugiasi renovacijos teikiama nauda. Nuo šiol jų namuose žymiai šilčiau, o sąskaitos už šildymą jų nebegąsdina.

Renovaciją inicijavo namo gyventoja Lolita. Paklausta, kodėl iškėlė šį klausimą, moteris atsakė: „Galvoju, nereikia kalbėti apie švarą, reikia paimti šluotą ir pasišluoti. Tiesiog pradėkime nuo savęs.“ Taip ji pati surinko abiejų laiptinių kaimynų parašus. Gyventojų balsavimas ilgai neužtruko, tad iškart buvo imtasi darbų.

Name pakeisti langai, įstiklinti balkonai, apšiltintas stogas, fasadas ir pamatai. Taip pat modernizuotas šilumos punktas: sustatyti cirkuliaciniai ventiliai, butuose pakeisti radiatoriai ir sustatyti termostatai. Įrengta hibridinė vėdinimo sistema užtikrina tinkamą patalpų vėdinimą.

Daugiabučio gyventoja Lolita teigiamai vertina renovacijos rezultatą: „Aš labai patenkinta. Dabar žymiai šilčiau ir namo vaizdas geras. Mūsų butas yra kraštinis, tai iškart pajutome didžiulį skirtumą.“ Moteris rekomenduoja renovuotis ir kitiems namams.

Namo vadybininkas Andrius Valaitis įvardijo, kokią naudą ši renovacija atnešė gyventojams: „Mažesnės sąskaitos už šildymą, jokių papildomų mokesčių už papildomus darbus, pavyzdžiui, tarpblokinių siūlių remontas, kiauro stogo remontas, trūkusių vamzdžių remontas ir t.t.“

Jei norite pasikonsultuoti dėl savo daugiabučio renovacijos – skambinkite bendruoju klientų aptarnavimo centro telefonu 8 700 55 966.