Kalba ekspertai

Po remonto laiptinė pasikeitė neatpažįstamai

Laisvės alėjos 28 namo gyventojai džiaugiasi pokyčiais. Tris mėnesius trukusio darbo rezultatas – sutvarkyta laiptinė, į kurią malonu užeiti.

Laiptinę remontuoti panoro patys gyventojai. „Baisiausias dalykas ten – matėsi labai daug visokių elektros laidų. Dešimtis metų vieną ant kito tuos laidus vedė, vedė, kol galiausiai pasidarė baisu“, – kaip laiptinė atrodė iki remonto pasakojo namo gyventojas.

Laiptinėje paslėpti anksčiau vaizdą gadinę elektros laidai. „Kauno centro būstas“ atliko visus būtinus elektros darbus. Be to, name pakeisti langai ir durys. Tai yra ne tik gražu, bet ir svarbus žingsnis taupymo link. Tyrimai rodo, kad pakeitus laiptinės langus, per juos išeina 50 proc. mažiau šilumos nei per senus. Laiptinių langų ir durų keitimas padeda sutaupyti apytiksliai nuo 4 proc. iki 15 proc. šilumos energijos.

Nuotraukose, darytose prieš ir po remonto, matyti akivaizdūs skirtumai – dabar laiptinė atrodo labai tvarkinga ir graži.

Jei norite, kad Jūsų name būtų atlikti elektros darbai, sumontuoti nauji langai ir durys, kreipkitės į namo administratorių arba skambinkite numeriu 8 700 55 966.